Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben aydın nysa yaptırdım ikin rahim filmini narkozla uyuttukar ama uyandıgımda iki gün agrı çektim minoşet kullandım iyi geldi popomun üstüne oturamadım 1 iki gün ALLAH yardımcın olsun benim tüpler açık ama yumurta gelişmiyo 20 olması gereken 9 çıktı onun için bu tüp bebege başlıcam ben 9 yıllık evliyim senin problem neydi ve kaç yıllık evlisin

tüplerin açıkmı ona bakacaklar canım eşinden istedikleri sperm tahlilini çok temiz bir ortamda eline eldiven takarak yapmasını istiyolar büyük ihtimallede sperm buluyolar ekstra bişey yapmadım yumurta büyütmek için verdikleri iğneler yeterince büyüttü zaten rabbim yardımcın olsun canım

benım evlılıgım 1 yılı gectı este sperm azlıgı var o yuzden tupe basladık hayırlısıylan
bende narkozsuz yaptıramam zaten
catım dar cok kotu olurum bakalım hayırlısı yha

sagol bırtanem
tatlıkız belkı ınanmazsın ama hep sen aklımdasın
moralımı duzeltıyorum ve sıtres yapmıorum senı dusununce :)

tedavı boyunca yardım ısteyebılırım

sumeyratın adı var kendı yok
bu kız neden konusmuor
bırımı kırdı :?

ayrıca hepınıze hayılı cumlarrrrrrrrrrrrrrrrr

benım evlılıgım 1 yılı gectı este sperm azlıgı var o yuzden tupe basladık hayırlısıylan
bende narkozsuz yaptıramam zaten
catım dar cok kotu olurum bakalım hayırlısı yha

canım hiç korkma
ben narkozsuz çekildim
hafif bir adet sancım oldu o kadar
o çekenle alakalı bir durum

doktorda narkoza gerek yok rahat ol dedi
bakacam artık yha
narkoz ıcın bıle para alıolar
su gıbı para gıdıor bır bılsenızzzzzzz
rabbım maddı manevı emeklerımızı bosa cıkarmasın

sagol bırtanem
tatlıkız belkı ınanmazsın ama hep sen aklımdasın
moralımı duzeltıyorum ve sıtres yapmıorum senı dusununce :)

tedavı boyunca yardım ısteyebılırım

seve seve tatlım ne demek bilmediğin merak ettiğin herşeyi sorabilirsin inşşş sonucunda benimki gibi hayırlı olacak dualarım seninle
bizde doktordan geldik teyzesi 578 gr olmuş fındığım 21cm ayrıntılı ultrasona girdim heryerini ayrı ayrı gösterdi doktor çok sağlıklı maşallah fındığım birazda uslu uslu yatsa

maş tatlı kızımızın pernsesıne
ınş canım bnde böle hıkayemı senın gıbı mutlu bıtrımek ısteyenlerdenım
tatlıkız normalde akıntın falan oluyormuydu sendede
ben hemen enfeksıyon oluyorum
yanma oluyor....bu sorundan korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…