Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bilmiyom ki canım.ben 1 yıldır olmuyo olmuyo dedim hep eşimde kızıyodu..böle dersen olmaz diye.belki hiç problem yoktu ama ben böle stres yapınca hormonlarım altüst oldu..

belkide canım ben evlenince 2 ay doğum kontrol hapı kullandım sonra hormonları bozuyo falan deyince herkes bıraktım hapı bıraktığım ay eşim korunduğu halde hamile kaldım

bende deniyim bari kilom 73 canım

o salaklığı bende yaptım...1 yıl kullandım doğum kontrol hapı..

o neysede canım salaklığı ben nerde yaptım biliyonmu çok tövbe ettim rabbim affetsin inşallah.hamile olduğumu öğrenince niye oldu çok erken istemiyodum şimdi falan demiştim.hatta bi tartışma sırasında ben nerden çıktı bu bebek şimdi dedim eşimde aldır o zaman falan dedi ..... senmisin öyle konuşan rabbim elimden aldı şimdide arattırıyo meğer ne büyük bi nimetmiş bebeğim ama değerini bilemedim işte

bende aynı şeyi yaptım evliliğimin ilk 5 ayı korundum yok 3 sene istemiyorum yok böle ok şöle dedim bende arıyorum şimdi

bende aynı şeyi yaptım evliliğimin ilk 5 ayı korundum yok 3 sene istemiyorum yok böle ok şöle dedim bende arıyorum şimdi

allahım affetsin inşallah canım.en kısa zamanda kavuşalım bebeklerimize belkide sen saatler sonra kavuşacaksın ha nedersin testi akşam yapcan herhalde

ya ne salakmısım ne korunuyosun.ha bide zaten evlendiğimde 31 yaşımdaydım..1 sene istemiyoz dedik.1 yıldırda olmuyo işte....beelki korunmasaydım olurdu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…