Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayşem bu kuymak bizdede yapılır ama sizinki nasıl bişey bizimki ekşimik kavurmasına benzer tam hatırlamıyorum
kayram teşekkür ederim canım
RABBİM hepimize yaşatacak o duyguyu çok inanıyorum ben
bu olaydan sonra inancım dahada arttı

ben senden çok kısa bi zamanda müjde alacağımıza inanıyorum tatlım rabbimin izniyle aşılama için acele etme kendin kalabiliyorsyun çünkü canım rabbime emanet ol opuyorumnanaktan

cnm bu malatyada doğum yapan düşük yapan kadınlara yedirilir
yemek yada tatlı gibi bişiy hatta muhallebi diyim sana

bir tavaya suuyu koy üzerine 2-3 kaşık un kooy
ne kadar şirin olmasını istersen o kadar şeker koy
karıştıra karıştıra muhallebi gibi pişirrr ayrı bi yerde tereyağını erit
hazıır olan kuymağın üstüne dök ve yeee süper bişiy oluyo

ayy cnm çekti yapsammı cokacimcoook

ee böyle işte dimi sıpalar gelene kadar ayrı bir sabır yola çıktıklarında ayrı geldiklerindede ayrı sağlıkla gelsinde kucağpınıza gerisi boş canım

çok güzel örmüşsün ama elin düzgünmüş tatlım bide kız olursa çok güzel elbise modelleri var onlardan örersin prensesimize inşallah canım

aaaa evet sanırım bizimkide böyle yapılıyordu

canım alpy cım ve prlnta arkadaşlarımız hamile tatlım

ayşecim inş. hallolur sıkıntı günler çabuk geçsin istiyo insan.tedaviyide bıraktım.gecen ay bırakmıştım adet olamadım doktora gittim bebek yok kist yok dedi farlutal verdi içtim adet oldum.ayın 29 adet olmuştum.bu ayda daha olmadım.hayırlısı bakalım....

evet canım ya aynen öyle en zor olanıda hamile kalmak için gösterdiğimiz sabır

hepberaber öreriz bebişlerimie inşalllahh
elim düzgündür el işi çok yaparım ama şişle yapamıyorum
ama öğrenirim kolayca no problem kaydirigubbakcemile3
başak burcuyum her türlü el işlerinin hakkında gelirim
çokta severim bacım

cnm saolasın inşallah cümlemizin sıkıntıları geçerrr
kür falan uyguluyomusun şu anda

canım bi önceki sayfada kaldı sanırım boncuktan sehpa örtüsü ördüm bende boncuk işine bayılıyorum

canım alpy cım ve prlnta arkadaşlarımız hamile tatlım

kızlar(alpy ve prlnta)çooookkkk tebrik ederim sizleri RABBİM sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.ALLAH tamamına erdirsin.bizler içinde dua edin kızlar......çok mutlu oldum çok sevindim......

cnm saolasın inşallah cümlemizin sıkıntıları geçerrr
kür falan uyguluyomusun şu anda

yok canım benim eşimde sorun.herşey yolundaydı ama eşim bi zatüre oldu 0 sperm çıktı. şimdi durum ne bilmiyoruz çok üzülüyo doktor demiyorum şimdilik.keçiboynuzu kürü yaptm içti.şimdide bal polen ar sütü kullanıyo.bide keçiboynuzu pekmezi.....

aaa onu senmi yaptın yoksa örnek resimmi
çok güzel duruyoduuu bayılırım beende boncuklu şeylere

ben yaptım canım gerçekten beğendinmi şimdide peyote tekniği ile takı yapmaya başlıyorum bakalım beni rahatlatıyo ama biraz uğraştırıyo malum küçücük boncuklar ama bitirince size yine resmini koyarım
bu arada kuzucum gelmiyo sanırım aklından bebek düşüncesini biraz çıkartıp rahatlamak istiyo anlıyorum msn de konuşursan çok selam söyle olurmu canım annen ve anneannen nasıllar

canı8m keçiboynuzu kürünün faydaları artık birçok kişi tarafından onaylanmış durumda inşallah eşinede yaramıştır rabbim vesileniz kılsın ve en kısa zamanda bebişinizi nasip etsin tatlım

cnm benim keçiboynuzunuı 3 ay düzenli içmezse tam sonuç alamıyomuşsun.
ama bal polen de iyi diye duymuştum spremler için inşş.faydası olur
sorun eşinde peki sen neden adet olmadın sıkıntı yapma kendine adet düzenin bozulmasın

evet tatlım ya çok hoş duruyooo peyote tekniği dedğin şeyi bilmiyorum hiç
ama böyle şeylerle uğraşman güzelll bişey
kuzum msndede fazla konuşamıyoruz açıkcası yoğğun bu aralar
saçını boyattı oda istediği gibi olmamış ama resmini gördüm ben beğendim hoş olmuş

annem ve anneannem iyiler hamdolsun
gecen anneannemle konuştum telf.da bana diyoki minik kuşlarım çoğaldı yazın gelirseniz
evim cıvık cıvıl edecek :)))
zaten 17 tane torunu,1 tanede torunun çocuğu var
2 torun 2 tanede torununun çocuğu yolda geliyo

düşünsenize cümbüşüüüüü

Merhaba ben aranıza yeni katıldım ben 2,5 yıllık evliyim bu ayın yani şubat ayın 8 inden itibaren çalışmalara başladık şimdi martın 1'i. 2 gün sonra adet olmam lazım acaba adet günü gelmeden öğrenebilirmiyim hamile oldumu geçen hafta yani 8 gün varken yaptım silik çıktı emin olmadığım için tekrar deniyimmi yoksa günmün geçmesinimi bekliyim eşim bu durumu abarttımı düşünüyo bida deneriz diyo ama ben olmazsa diye korkuyorum bide tüm belirtiler var göhüslerde hassasiyet kasık ağrısı ayrıyetten lekelenme yaşadım akıntıları çok sık sık idrara çıkıyorum kabızlık var mide yanması vede uyku ????

ne kadar şanslı bi ailesiniz rabbim daim etsin tatlım misafirim gelince veda edemedim canım özür dilerim
peyote tekniği yaz nette bayılacaksın eminimki rabbime emanet olun yeğenimle canım
benim dediğim kuyamğın görüntüsü böyle canım :))

eveeet bizimkide böyle olur yağı biraz daha az olur annem bize hep yapardı küçükken çok severdimmcokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…