Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Herkesin kandili mübarek olsun . Dualarda buluşmak dileğiyle. Allah bebek sahibi olmak isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin. AMıN

brusella mı çiğ ettenmi kapmış hayvanları yok dimi sen kendine dikkat et canım hamilelerin çiğ et ellememeleri lazım biliyorsundur

meraba kayracım dün acil çıktıığım için cevap veremedim kusura bakma
burucella virüsünü kapan benim annem canım istanbulda oturuyoruz biz
hayvan falan yok yani :)))
nerden kaptığı belli değil çiğ et,pastörize edilmemiş süt,peynir,yoğurt gibi besinlerdende geçebilirmişşş
biliyosunuz bizim lokantalar var çiğköfte yiyoruz bazen ama hiçbirimizde burucella yok
hem etler aşılanmış hayvanlardan islami koşullarla kesilen yerlerden alınyorr
ama olacağı varmış işte nasip ilaçla tedavi oluck işte şifa olur inşallahh

bu arada ben hamileliğimde çiğköfte yemiyorum,etsiz yaptırıyor eşim bana

bu arada kızlarr kandiliniz mübarek ve hayırlı olsun
inşallah bu güzel gecede dualarımız kabul bulurrr

amin canım hepimizin kucağına hayırlı sağlıklı evlatlar almayı nasip etsin allahım inşallah senin hamilelik nekadarlık canım

kizlar belim ve karnim agrimaya basladi goguslerimde hasaslasmaya basladi galiba adetim yakin hayatimda ilk defa bu kadar cok adet olmak istedim haftaya cuma randevum var hastanede cok mreak ediyorum ne olucak ama bugun rabbime oyle dua ettimki.......... allahim vericek bundan eminim benim kayinbabam bana demistiki kizim herseyi allahtan iste o sana zamani gelince verir yanliiiiiiz istemesini biliceksin demisti evet cok dogru kizima bugun dua ederken soyle soylettimallahim bebek isteyen butuuuuunnn ablalara bebek ver hemde en kisa zamanda tabiki bizimki bunu bana saskinlikla bakarak soyledi sua ederken konusulmadigini ogretigim icin dua ederken soramadi ama sonra anne hangi ablalar bebek istiyo benim ablam yokki sen neden oyle dedin falan ayyyyyyy bilemedim biranda cocuga ne soyliycegimi sonra o tekrar tekrar sorunca bana dusunme payi kaldi bende soyle dedimkizim biz nasil bebek istiyosak baska ablalarda istiyor onun icin dua ettik ve sonra karakizim soyle dedi allahimmmmmm ablalara heb bebek ver hergun ver heeeebbbbbb ver herkezin bebegi olsunnnnnnnnn neolur allahimmmm uzme beni dedi ama kizim hepiniz icin kiz bebek diledi allahtan hepsinin kiz bebegi olsun dedi neden biliyormsunuz onlarda buyuyunce anne olsunlar diye kendisi buyuyunce anne olucakmis ayni senin gibi olucam anne diyor yaaaaaaaaaaa neolur benmi abartiyorum bilmiyorum ama gercekten kizim yasina gore cok bilgili konusuyor massallah suphanallah kizimdan akil fiskiriyor sanki okulda ogretmenide diyor bu cocuga IQ testi muhakkak yatirin diye ama ilk okula baslayinca okulda yapilabiliyormus

neyseeeee ben duaya devam edicem kizlar haaaaaaaa bu arada annaneme gittim ama orda kalamadim mudayit deyilerdi eve geldik ve dedemle annanem sizler icinde dua etti bugun sizi anlattim onlara

hilalcim canım endişelenme canım
rabbim inşallah yüzünü çok güldürecek haberler verir canım
progesteronun düşükmüş o zaman doktor progesteron hap versin
ama hcg degerine kafanı takma ve sıkça yaptırma
kafandan sil şöyle düşün
hamilesin degerin ve herşeyin normal
1 hafta sabret ve bekle o zaman kalp atışınıda duyarsın
ve muayene yaptırırken alttan asla yaptırma
doktor keseyi görmek için alttan muayene etmiş ama
bekle biraz büyüsün erken oldugu için
kafandaki soru işaretleride bitmez

günaydınnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan
bugün büyük gün biraz önce kan verdim öpleden sonra yibe doktordayım
bana dua edin kızlar yaaaaa
içimde ne korku var nede mutluluk garip bi duygu içerisindeyim
allah bu mübarek cuma gününde herkesin muradını versin inşallah

kuzuda ugramıyor bende
bi durgunluk var bizde hilalcim
benim fertilaid bugün bitiyor
artık bekleyecez hilalcim
bakalım 2 kutu daha var
adet olmayı bekleyecez
inşallah ayşe gibi beklerken bide bakarızki hamileyim inşallah

allah razı olsun canım çok teşekkkür ederim
evet aslında sürekli doktora gitmek
insanın kafasını çok karıştırıyo
ve herşeyi bilmek((((
hakkımızda hayırlısını versin RABBİM inşallah
sen nasılsın canım????
özlüyoruz seni yaaaaaa

hadi hayırlısı bakalım
bebeginin kalp atışını duyduktan sonra daha rahatlarsın
sen içini rahat tut
eşine bu haberi nasıl verdin merak ettim

bende iyiyim hilalcim
işte fertilaidin 1.kutusu bugün bitiyor
derece ölçümü yapıyorum ve derece düştükçe degerlendirdik
bakalım hayırlısı
sende derece ölçüyodun derecen en son kaçtı
yani illa 37 derecemi olması lazım o zamanmı hamile oldugu anlaşılıyor
yada 36 derece civarıda olursa olurmu
kafam karışık işte yazdım valla sen anla

ama her gittiğim dr farklı söylüyo birisi lh hormonu düşük dedi diğerleri de çok normal dediler ne yapcamı bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…