Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydın canım kandilin mübarek olsun
ya ben bu işten hiç bişey anlamadım
biraz önce doktorla konuştum
progestoron düşükmüş
yani bu nedemek anlamadım
ne işe yarıyo hamilemiyim değilmiyim bitürlü anlamıyorum
bilmiyorum yaaaaa kafam çok karışık
aslında normalde 2güne bir iki katı çıkamsı lazımmış
ama benim ki sadece 20arttı doktor değişik loborotuvarlarda yapıldığı için olabilir dedi
yarın yine kan vericem
offf sıkıldım iyice bu belirsizlikten
sadece rabimden hayırlısını istiyorum

slm arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun.Rabbim gönlümüze göre versin önce sağlık huzur mutluluk versin.bizi evlat sahibi etsin İNŞALLAH.

günaydin kizlar
herkesin kandili mübarek olsun dualarimizi kabul etsin Allahim

kızlar sizinde kandiliniz mübarek olsun allah ne muradınız varsa versin inşallah

kayracım hoşgeldin canım
hayırlı geceler.........neypıyorsun
canım özür dilerim mesajını görmeden çıkmışım tekrar özürdilerim tatlımm

canım seninde mevlid kandilin mübarek olsun rabbim bütün dualarını kabul etsin

kızlar kimseler yok ama ben bu mutlu haberi vereyim 5 haftalık hamileyim kan sonucu iyi çıktı yani hamileyim sizlerede yaşatsın rabbim bu mutluluğu inşallah

canım çok sevindim rabbim tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah tatlım kandilinde mübarek olsun

kızlar hepınızın mevlıd kandılı mÜbarek olsun rabbım hepımızın dualarını peygamber efendımız (sav) yÜzÜ suyu hÜrmetıne kabul etsın ınŞallah

kızlar hepİnİzİn mevlİd kandİlİ mÜbarek olsun rabbİm hepİmİzİn dualarını peygamber efendİmİz (sav) yÜzÜ suyu hÜrmetİne kabul etsİn İnŞallah

inşallah canımmmmmmm aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

hayırlı sabahlar kızlarrr
kandiliniz mübarek olsun
hayırlara vesile olsun inşaallaahhh
bi daha ki mevlüt kandiline Rabbimin izniyle hayırlı sağlıklıklı bebeklerle girmeyi nasib etsin Rabbimmm

kandiliniz mübarek olsun
bi daha ki mevlüt kandiline Rabbimin izniyle hayırlı sağlıklıklı bebeklerle girmeyi nasib etsin Rabbimmm

amin canım hoşgeldinnnnnnnn

inşallah canımmmmmmm aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
canım nasılsın hilalim hayırlı sabahlar
kandiliniz mübarek olsun
bi daha ki mevlüt kandiline rabbimin izniyle hayırlı sağlıklıklı bebeklerle girmeyi nasib etsin rabbimmm

hayırlı sabahlar tatlım hoşgeldin seninde kandilin mübarek olsun duanada amiiiiiinnnnnnnnnnn diyorum

bilmiyorum aslında nasıl olduğumu
sabah doktorla konuştum
alppye yazdıklarımı bi oksuna canım?
sen nasılsın?

kızlar ben kaçıyorum gelirim yine birazdan öptümmmm
hepinizi kocaman

CANIM BULDUM MESAJINI AMA PROGESTERON DÜŞÜK OLUNCA ne anlama geliyo tam bilmiyorum dr başka ne dedi yarın tekrar yaptıracaKMIŞSIN RABBİM BU İŞİN SONUNDA YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK İNŞALLAH SEN CANINI SIKMA YETERKİ TATLIM BELKİDE DEDİĞİ GİBİ SADECE LABAROTUVAR FARKLILIĞI YÜZÜNDEN DÜŞÜK ÇIKMIŞTIR CANIM

kızlar ben kaçıyorum gelirim yine birazdan öptümmmm
hepinizi kocaman

bende öğlen gibi çıkıcam ancak gece belki veya yarın gelebilicem canım rabbime emaet ol canını sıkma olurmu tatlım sonuçta rabbimin dediği oluyo sen tevekkül et sadece

beni bilgilendirdigin icin coookkk tesekuederim yani simdide baslasam olur sogan kurune anladigim kadarliyla benim adetyim aslinda ocak ayina kadar duzenliydi gecikirdi ama 2 3 gun bu sefer resmen bir ay adet olmadim ve simdide suabatta olmam gerekiyor ama sonu geldi onunda marta giricez nerdeyse evet kiloda var tuylenme yok cok sukur birde adet olurken kasikalrim ama sa tarafim agrir ust bacagima kadar gelir agrisi. seyyy peki birsey daha sorucam bu hastaligin sebebi ne neden olur yani once bende yoktu bu hastalik ki karakiz oldu neden sonradan olduki bir bilgin varmi

kizlarrr kandiliniz mubaer olsun rabbim hayirlara vesile olmasini nasip ettsin herkezin gonlundekini versin rabbim allahim bebek ozlemi ceken herkeze her kadina nasip etsin anne olmayi haaaaaa istermisiniz yine rahatsiz olan olsun kandil kutlamalarindan hani slmlasmalardan rahatsiz olan var yaaaa. gercekten canimi cok SIKTI neyse ben cikiyorum annaneme gidicez allaha emanet olun canlarim kendinize ii bakin hamis arkadasalr dua edin sizde neolur bizim icim :asigim:

napıon karakızın annesi?
seninde kandilin mübarek olsun canım
dualarında beni de kat olurmu :kedi:

kızlar kandiliniz mubarek olsun öncelikle... bişi soracağım size benim adet düzensizliğim yok ancak bu ay testimde ostrojen değerim 14 çıktı...hangi kürü uygulamam lazım..sizde böle bir durum varmıydı...yardımcı olursanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…