Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

herkesin kandili mübarek olsun
bu mübarek gecede allah tüm dileklerinizi kaul etsin
allahım nolur yarabbim bizlere önce sağlık,huzur sonra da hayırlı bir evlat nasip eyle yarabbim
sen kadınlarımıza verdiğin bu yüce annelik mertebesine bizleride eriştir allahım
sen verensin rabbim biz bu kullarını mahrum etme yarabbim
bizlerede evlat sahibi yap allahım
aminnnnnnnnnnn

sağol canım teşekür ederim umutsuz olma rabbim inşallah seninledir bebeğin bu günnün yüzü suyu hürmetine dua et bu gün kandil allahım hepinize yaşatsın canım bu güzel duyguyu

:teytey::teytey::teyteyırlantacım canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşşşşş:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

teşekür ederim canım allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah sanada yaşatır rabbim bu güzel duyguyu inşallah tatlıkızopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin canım rabbim tüm dileklerini kabul etsin seninde kandilin mübarek olsun

gün aydın kızlar hepinizin kandili mübarek olsun rabim ne arzunun varsa en yakın zamanda versin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlere huzur dolu yaşam aaaminnnnn..sağlıcakla kalın

gün aydın kızlar hepinizin kandili mübarek olsun rabim ne arzunun varsa en yakın zamanda versin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlere huzur dolu yaşam aaaminnnnn..sağlıcakla kalın

sağol canım teşekkür ederiz
seninde kandilin mübarek olsun
allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

günaydın kızlar kandiliniz mübarek olsun.
allah'ım hepimizin gönlündekini tez zamanda versin inş.

kızlar size bişey diycem.
dün benim 27. günümdü. akşam eve gittiğimde çamasırımda kahverengi azıcık akıntı vardı
sonra pembe oldu sonra biraz daha koyulaştı sabaha kadar pedin ortası kirlenmişti.
ben hiç 30-31 günden önce adet olmadım.
bu ne şimdi ben anlamadım. 2 haftayı geçgin süredir bu kasık ağrılarım göğüslerimin şiliği ağrısı bosamıydı. galiba artık vücudum benimle dalga geciyor.
çok sinirlerim bozuldu eşim bile o kadar şaşırdıki hadi dr a gidelim diyor ne diycem ben adet oldum eeee demezmi dr. ne bilsin neler yaşadığımı zaten kimse anlamıyor...:gitme:mafoldumben

hilallll ve pırlantaaaa ikii hamişşşş varrrr demekkk
kızlarrrrr çoooooookkkk sevindimmm çoooookkkkkkkk :teytey::teytey::teytey::teytey:
:teytey::teytey::teytey:
Rabbimmm sana şükürler olsunnn
Allah inşş hayırlısıylaa kucağınıza almanızı nasipp etsinnn :Saruboceq:
Hilalcimm senin sonuçç artmışş bence sen artıkk stres yapma çünküü 40 lardan 60 lara çıkması hamile olduğunu gösteriyooo hihoyyyt şükürlerrr olsunn yaaa

günaydınnn canımm senin de kandilin mübarek olsun.

Bu söylediklerin yerleşme kanaması olabilir belki canım.Bana olmadı ama olan çok kişi var ama pembemsi bir kanama oluyomuş kahverengiden pembeye mi dönüyo bilmiyorumm.Sen hemen umutsuzluğa kapılma bugün kanama devam ediyo mu?önemli olan o.

GÜnaydııınn kızlar hepınızın mevlÜd kandılı mÜbarek olsun rabbım bu gÜnÜn hatrına peygamber efendımızın aracılıĞıyla dualarımızı kabul etsın kucaklarımızı doldursun ınŞŞŞŞ
bızı kapısından boŞ Çevırmesın...

aminnn canımmmm:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

slm arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun.Rabbim gönlümüze göre versin önce sağlık huzur mutluluk versin.bizi evlat sahibi etsin ıNŞALLAH.

offffff bilmiyorum alpy o kadar kötü oldumki hani hamile olup olmamak değilde bu belirsizlikler beni öldürdü.
bugünde var gibi sabah 1 kere girdim wc ye vardı ama adet olunca cok agrım olur ilaçsız duramam bugün öyle değil cok hafif ağrılarım var bel ağrımda var.
ne neye dönüşüyo bende bilmiyorum artık hiçbişey bilmiyorum..

pırlanta kusura bakma sıkıntımdan farketmedim seni anladığım kadarıyla en taze hamilemiz sensin.
allahım sağlıkla kucağına versin inş. dualarında bizleride unutma lütfen darısıda bizlere olsun.
tekrar tebrikler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…