Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hilalcim galiba sende hamilesin canım dur bende sana hallay çekeyim aynı zamana geldi hamileliğimiz allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

canım çok sevindim senin adına
allah sağlıklı bir bebek nasip etsin sana inşallah
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt
işte mutlu son
çok mutlu oldum gerçekten
ben belirsizlerdeyim canım
bende inşallah kesinleşince halay çekebileceğim:teytey::teytey:

:teytey::teytey::teyteyırlantacım canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşşşşş:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

kizlar yaa bisey sorcam size benim gecen ay adetim olmadi ya ee bu ayinda sonu geldi yani 30 oaqcakta olmam gerekiyordu olmadi ee simdide zamani geldi aslinda yani ayin sonu geldi bir saatir karnima tatli tatli agri giriyor cok belirgin deyil ama adet olucammiki ve bisey daha ben 15 ocakda gitmistim doktora ve baktiginda yumurtaliklarin kucuk kuck demisti ya bunun sebebi ne olabilir oofffffff ne biliyim yaa birden icim cok tuaf oldu kafamdan atmistim sikintiyi ama ne biliyim yinede aklimda galiba haaaaaaaaaaaa sogan kurune baslamak icin adet olup 3 gunu baslaman gerekiyormus ya ben simdi baslaasam olurmu

selam canım ne haber nasılsın kafan karışık anlaşılan
bu kür olayların bilmiyorum ben bilmiyorumkismile

yarin sabah kalkinca once kahvalti sonra hemen adets alip kizimla namaz kilicam kac rekat kilabilirsem butun gun boyunca sonra kuran okuycam ve tesbih cekicem sonrada kizimi alip annaaneme giderim kociste oraya gelir yemege belki orda kaliriz gerci evimiz yakin ama arabaazmiz yok gec olursa eve gelmek istemiyorum hava soguk oluyor ya karakiz usutmesin diye

selam canım ne haber nasılsın kafan karışık anlaşılan
bu kür olayların bilmiyorum ben bilmiyorumkismile

yaa kafam karisikda deyil aslinda yani onceki kadar deyil enazindan biliyormusun ben kizim 1 yasindaken bir falci bana dediki senin ikinci cocugun olmuycak tedaviyle olucak cok gec olucak demisti bende aaammmaannn demistiim ama dogru cikti yaaaa

yaa kafam karisikda deyil aslinda yani onceki kadar deyil enazindan biliyormusun ben kizim 1 yasindaken bir falci bana dediki senin ikinci cocugun olmuycak tedaviyle olucak cok gec olucak demisti bende aaammmaannn demistiim ama dogru cikti yaaaa

aman be güzelim onların dediğine inanacak olsak
bence amaaan demeye devam et allah korusun onlara inanamak gizli şirke giriyor
diye biliyorum bak yarın kandil ne güzel niyetler almışssın sen ne istiyorsan rabbimden iste gerisi boşşşşş ya bide kızına benim içinde dua ettirirmisin masum çocukların duaları daha makbul malumm

tabiki aklimda zaten ozelikle sizler icin dua etiricem sizler icin o kucuk ellerini acip dua etmek ona bir yakisiyor zaten anlatamam gormek cok guzel oluyor birde neolursuuun allahim dememiyormu icim aciyor yaaa kardesinin olmasini cok istiyor sutu ben veririm altini deyistirirm nini soylerim diyoo ooofff kizidman bunalri duymak yemin ederimki icimi acitiyoo ama yarin duamizda sizlerde olucaksiniz

oofff yaaa neyse cikiyorum ben kimse yazmiyor ben birde bisey sormustum yaa istanbulda ii olan bir doktor tavsiye etmenizi istemistim sizden kimseden ses cikamdi ve asilama turkiyede kac paraya maal oluyor

oofff yaaa neyse cikiyorum ben kimse yazmiyor ben birde bisey sormustum yaa istanbulda ii olan bir doktor tavsiye etmenizi istemistim sizden kimseden ses cikamdi ve asilama turkiyede kac paraya maal oluyor

canım değişiyor yerine göre ben 400 yaptırdım ist. 500- 750arası en fazla 1 diye duymuştum aşılama topiğinde doktor değil de tüp bebek merkezlerini düşün istersen aşılama için daha prfsyonel ordakiler umut memorial ist iyi merkezler biliyorsundur zaten
ama bence kesinlikle tüp bebek merkezi olmalı

ooo sümeyrat da burda kıslar yaaa tam çıkacam geldiiniz
yaprak dökümü bitti tabiii değilmiiiiCADIARZU

neyse herlese iyi geceler yarın gelemem
şimdiden MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN ARKADAŞLAR
RABBİM HERKESİN GÖNLÜNÜN MURADINI VERSİN DUALARDAN UNUTMAYINN
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

prensesismin annnesi
canım spğan suyu adet bitiminden 7 gün sonra yapıyor
çünkü yumurtanın olgunlaşması ve çatlaması yaklaşık 14 gün sürüyor
yani sen soğan kürüne başladığında adetin 14 yada15. gününde oluyorsun
zaten yumurta çatlamış kabul edildiği için döllenmesine bir zararı olmuyor
sdece döllenmezse
rahimin içini temizliyor
bu arada canım
o küçük küçük yumurtaların canlı ve bunun adı polikistikover yani pko
bende de var
en büyük belirtisi adet düzensizliği diyorlar fakat bende de seninki gibi düzenlidir adetler
ikinci şartı hormon dengesizliği
bu bende hafif var
bunu da adetin3 günü bakılan fsh ve lh hormonları ile anlıyorlar
üçüncü şartı ise canım işte usgdeki bu minik minik yumurtalar
dördüncü şartı kilo
beşinci şartı tüylenme
bunlarım hepsi bir arada da olabilir
bendeki gibi sadece iki taneside olabilir derecesine göre
pkoluluar ileri dereceyse yumurtlamazlar ve adetleri geç gelir 2 3 ayda bir gibi
ama yumurtluyorlarsa adetleri düzenli olur fakat yumurtaları tam gelişip çatlayamaz ve usg deki görüntüyü oluştururlar
umarım yardımcı olabilmişimdir
kızına iyi bak
bizleri de dualarında unutma olur mu canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…