Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yeni mesaj gelmiş bir gelişme vardır inşallah diye bakıyorum bir sürü işimin arasında, ama sadece günaydınlar hoş geldinler flan.yaaa arkadaşlar sohbet için başka topik açında orda günaydınlaşın havadan sudan yazışın.sorunlarımızla alakalı okuyacağımız topikteyiz biz.

sadece hosgeldinler yok sabah saatleri olunca her medeni insan gibi günaydın demek lazım diye düşünüyoruz genelde gelişmelerden bahsediyoruz demekki sen cok nadir giriyosun arkadasım burası aynı zamanda birbirimize destek olmak yeri sadece hosgeldin günaydın demek için konu acamayız kusura bakma.

merak etme canım bız sorunlarımızda konsuoruz.bırbırımıze gunaydın hosgeldın demıoruz sadece.

bu ay ne kadar cok kk de hamıle var yha gercekten ugurlu bır ay geldı galıba herkese :)daha bana sıra gelemedı ama :):):):):)

eğer öyle bir yer arıyosan ansiklopedi alıp okuyabilirsin biz burda sadece hastalık konuşmak için gelmiyoruz.Birbirimizi duygusal olarak da motive etmek için geliyoruz bunun yanında tabi ki herşeyden konuşuyoruz bence sen bu konuşma üslubunla zaten bu topicden bişey elde edemezsin öncelikle hamile kalmak için uğraşanların ne kadar hassas bir bünnyede olduklarını ve bu yazdığın sözden bile etkileneceklerini düşünn ondan sonra yaz.

Son düzenleme:
aylardır bırbırımızı tanıyam ınsanlarız ılla yuzyuze gorusemesekte burdakı herkesı sankı kendımızden bırı olarak goruoruz bu yuzdende hosgeldın falan dıoruz.sacma sapan seyler konusmuoruz.yerı gelıo sevınclerımızı yerı gelıo uzuntulerımızı hepımız paylasıoruz.bak mesela bugun hılal ın kan sonucunu hep bırlıkte beklıoruz meraklan.hamıle kalmak ıcın umut arayanlardanız biz.kımımız aylarca kımımız yıllarca sebepli yada sebpsiz yere gebe kalamıoruz.bu topıgn amacıda burdakı herkes aynı seyı yasıor olmasıdır...

sana da sıra gelicekk canımm.
bu ay kür falan yapıyomuydunn?

ay canım yha yapıodum da duzelme oldumu bılmıorumkı ılacta kullanıo.su 3 ay bıtseydıde gıdıp test yaptırsaydık 2. aya gectık.hazıranda 10 mılyona kadar yukselme olursa asılama ıstıyrum umarım ona bıle gerek kalmaz

esracımm boşverr selamlaşma bir kültür meselesidirrr.O yazıyı takma bence yanlışlıkla yazılmış gereksiz bir yazı böyle kişiler topiğimizin birlik ve beraberliğini bozamazz canımm sallaaa gitsinnn hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

düzenli beslenme kahvaltı falan bunlara da dikkat ediyosunuz di mi canım kaç milyondu önceden?

düzenli beslenme kahvaltı falan bunlara da dikkat ediyosunuz di mi canım kaç milyondu önceden?

1 mılyondan az (((((((kafayı yıcem.yumurtlama zamnındayım bnde galıb aakıntım cok beyazlastı .yukselır bu sartlar altında bıle gebe kalabılırsın dedi ama bır ıhtımal hareketlılık ıyı demıstı ...

keçiboynuzuna devam et canımm bir de avokado çok iyi diye biliyorum hergün 1 avokado tüketilmesi sayıyı artırıyomuş ama ben eşime almıştım tadını beğenmedi yiyemedi çok tuhaf bir tadı var.

keçiboynuzuna devam et canımm bir de avokado çok iyi diye biliyorum hergün 1 avokado tüketilmesi sayıyı artırıyomuş ama ben eşime almıştım tadını beğenmedi yiyemedi çok tuhaf bir tadı var.

ya yok esım alsam yer tas olsa yıyor ban azorluk cıkarmıor cok sukur :))))sızde varmıydı spermde sorun

ya yok esım alsam yer tas olsa yıyor ban azorluk cıkarmıor cok sukur :))))sızde varmıydı spermde sorun

evet canım doktor sınırda demişti 17 milyondu keçiboynuzunu 3 ay önce sadece 1 ay kullanmıştık 40 küsür milyona çıktı.

KIZLAR benim adetim 8 gün geçti dün test yaptım anlamadım yardım edin bana bitane tek belirgin kırmızı var diğeri çok belirgin değil ama pembe rengi çıktı hamilemiyim mücizemi bu ya kafam karışık kasık ağrım var ara ara

kızlar kimse yokmu bana yardım edin varsa bebeğim mücizem olcak allahım isteyen herkese nasip etsin dün uyuyamadım heycandan bilemiyorum varmı yokmu

kızlar kimse yokmu bana yardım edin varsa bebeğim mücizem olcak allahım isteyen herkese nasip etsin dün uyuyamadım heycandan bilemiyorum varmı yokmu

canım benim eğer hamile olmasan 2.çizgi çıkmaz benim de test yaptığım belirgin çıkmamıştı ama en garantisi kan testi.kan testi yaptırsan iyi olur.
inşş hamilesindirr yaaa bu ne bereket bu ayy maşallah hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…