Bir bucuk haftadir siddetli kasik agrisi ve geciken adetim

iremce66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2010
22
0
Merhaba arkadaslar,
benim adetim 5 gündür gecikti yanliz son bir bucuk haftadir siddetli kasik agrisi cekiyorum.
Pazartesi günü doktora gittim, idrar testi yapti negatifdi, dis gebelik olabilir diye ultrason yapti temiz cikti, tabiki ultrasonla rahimede bakti ve yumurtlama sirasinda kist olusmus ve patlamis dedi sadece sivisi kalmis dedi siddetli kasik agrilarin ondan dedi.
Cikmadanda kan tahlili yapti oda negatifdi.
Yanlis sunuda belirtiyim 16.03. spiralimi cikartirdim ve son iki aydir bu kasik agrisi ve gecikme problemlerini cekiyorum.
Ama daha halen cook rahatsiz edici kasik agrisi cekiyorum. Doktor ilac felan yazamam dedi bögürtlen cayi iyi gelir dedi.
Agrilar devam ederse hastaneye git dedi.
Ama gecen ay hastaneye gittim hepsi aynisini söylüyor kist olusmus patlamis.....
Sunuda belirtiyim gebelik eger 1 haftaliksa ne kanda nede idrar testine cikar diyor doktor, eger yumurtlaman gec olduysa. bu dogrumudur?
Adetim normalde 14.05. gelmesi gerekiyordu ben doktorda tahlilleri 17.05. yaptirdim, peki ne zaman tekrar test yapayim.
Arkadaslar sasirdim kaldim LÜÜTFEN yardim edin.......Bana akil verin.....Çok üzgünüm çoook

Arkadasım hamile oldugunu sanmıyorum bana kalırsa sen baska bir doktora git ve için rahat etsin. Umarım ciddi bir sey değildir

Zaten öyle yapmayi düsünüyorum canim, ama artik iki aydir bu agrilar yüzünden ne kendimi isime verebiliyorum nede dogru dürüst aileme, beni resmen mahvediyor.

Arkadaslar,
adetim daha halen gelmedi bugün 7.ci gün dün hamilelik testi yaptim negatif cikti ama kasik agrilarim maalesef daha devam ediyor.
Pazartesi gününe kadar gelmese artik hastaneye gidecem, cünkü yeni doktorumdan uygun bir randevu alamadim isimden dolayi :KK43:
5 bucuk sene bakir spirali kullandim ama hic bukadar geciktigini bilmem, artik sürekli wc´ye gidip bakmaktan gina geldi kizlar.
Insallah kist felan cikmaz, pazartesi yine yazarim sonucu.......

Geçmiş olsun iremciğim umarım bişey yoktur

sagol canim,opuyorumnanaktan

gece artik uyuyamadim agrilarla, bu sabah hastaneye gitmeye hazirlanirken ALLAHIM cook sükür adetim geldi yani gitmedim.
Tabii hamile kalmak istiyorum ama testler hep negatifdi siddetli kasik agrilarim vardi beni celiskiye düsürdü, ama bugün rahatim, insallah gelecek ay bebis tutar....eyvahedigeldismile

bence hamile değilsin endede aynı olmuştu 15 gün geçmişti doktor baktı ve kis patlaması olmuş yakında hastalanırsın demişti ve bir hafta sora hastalanmıştım düşün bak 21 gün nerdeyse

ırem inan adına cok sevindim canım benim de bu ay adetim sökemedi bir regl sancısı yasadım felaket seni cok iyi anlıyorum umarım gelecek aya bebişin gelir canım

İrem inan adına cok sevindim canım benim de bu ay adetim sökemedi bir regl sancısı yasadım felaket seni cok iyi anlıyorum umarım gelecek aya bebişin gelir canım

Sagol julycim, vallaha cook rahatladim , ama kizlar aranizdan bilen varmi bu kist patlamalari bir soruna yada bir hastaliga yol acarmi....????
Cünkü ben 10 senelik evliyim ve bu kist patlamalari son iki aydir oluyor....:bbo:

Canım kist patlaması bende de vardı en son baktırdıgımda o adetten kaynaklanıyor ve adetin basladıgı zaman patlıyor ama yine de ihmal etme demişti doktor bana

Canım kist patlaması bende de vardı en son baktırdıgımda o adetten kaynaklanıyor ve adetin basladıgı zaman patlıyor ama yine de ihmal etme demişti doktor bana

Hmmmmm dogrudur, yani gelecek ayda kasik agrilarina devam eyvahedigeldismile
peki gelecek yumurtlama günlerini normalmi hesaplayacagim, yani 22 sinde adet olduysam arti 14 mü yapacagim..... ay kizlar kafam karisti....
simdi düzgün bir isim oldugu icin programli bir sekilde hamile kalmak istiyorum,
bu yüzden kaygilarim.
Tabiiii allah nasip ederse.:Saruboceq:

X