bir ben kaldım :....(

gulen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2006
223
7
39
ben kadınlar kulübüyle geçen sene aralıkta tanıştım.hepiniz benim sırdaşım,canyoldaşım,dert ortağım oldunuz.sizden başka kimseyle paylaşamadım bebeğim olmuyor,doktorum ne dedi sadece sizler biliyordunuz.çünkü beni anlayan bir sürü arkadaşım var aranızda.ben hala bebek sahibi olamadım.benimle aynı anda tedaviye başlayan arkadaşlarım hepiniz hamilesiniz.sizin için çok mutlu oldum kendim hamile kalmışım gibi.ama ben aynı yerimde saymaktan başka birşey yapmıyorum.sizden bir isteğim var ne olur beni yalnız bırakmayın ve benden dualarınızı eksik etmeyin.buna çok ihtiyacım var.ilk zamanlar çok ağladım,sızladım ama şimdi o kadar kendimi harap etmiyorum.birşeyi okadar iyi anladım ki önce YÜCE MEVLAM isteyecek.gerisi boş ne kadar yırtınsamda önce ALLAH.dilerim ki ben ve bütün isteyenler en kısa zamanda burdan HAMİLEYİMMM diye yazarız canlarım.iyi ki sizleri tanıdım:))))

canım benim,daha 20 gün öncesine kadar ben de aynını diyordum inan,BİR BEN KALDIM diyordum ama bak geldi işte bebeğim:) senin de gelecek merak etme,sabret,her şeyin zamanı var demek ki...dua ediyorum buradaki herkese...

sağol canım ya çok istiyorum işte napayım.allah hayırlısını versin.sen de hamile kalmak için çok uğraştın?

gülen merhaba bende 7 aydır hamile kalmak istiyorum...Allah hayırlı zamanda bi bebek versin hepimize

gulencim bir tek sen degilsin canim benimde olmuyor bebegim.ben yeni katilanlardanim ne kadardir cocugun olmuyor bilmiyorum ama ben 4 senedir istiyorum ve olmuyor.hayirlisi.dedigin gibi mevlam buyuk bir gun bizede nasip eder bitanim.benimde pazartesi gunu gelmesi lazim esim bu sefer cok umutlu ben okadar degilim ama umutlanmadanda yapamiyorum.insallah en kisa zamanda bebis haberini bize verirsin.dualarim sizinle arkadaslar.

gülencim sakın ümidini kaybetme.bak ben seni yanlız bırakmadım,bende hala hamile değilim.rabbim hayırlısını göstersin bizlere.............

Canım hiç merak etme gör bak birgün sen de yazacaksın hamileyim dualarımız seninle

Allah tez zamanda yüzünü güldürsün inşallah...benimde olmuyor bebeğim....napalım dediğin gibi mevlam isteyecek önce...gerisi boş.....demekki daha zamanımız var...

gulencim bende 4 sene bekledim iki asilama oldum tutmadi bende cok agladim zamaninda ama allaha sukur 3. asilamada oldu!!!!seninde olacak canim zamani var sadece biraz sabir canim...bol bol dua et!!!

gülencim evet ben de çok uğraştım,çok ağladım,çok yıprandım ama kendiliğinden geliverdi bi anda..

GÜLENCİM HHİÇ MERAK ETME BİZİMDE BİRGÜN BEBEĞİMİZ OLUCAK.sen bir yıldır bekliyorsun ben ne yapalım yada 3 sene 5 sene 10 sene bekleyenler bile var.onları düşün ve içini birz olsun rahatlat.tekrar sıfırdan başlamaya çalış seni çok iyi anlıyorum..sanki korunmayı yeni bırakmışsın gibi düşünmeye çalış.kitap oku.sürekli dedeğişik şeylerle meşgul olmaya çalış.biliyorum insan ister istemez düşünüyo ve stres yapıyo ama inan başarıcaz bizde buraya hamişiz diye yazıcaz ben yürekten inanıyorum.bi gün gelicek hiç ummadığın anda bi bakmışsın teste hamilesin.nolur birbirimizi motive etmek için bu konu hakkında hep iyi düşünelim.olucak diyelim.ama beklemeyelim...

canım bende 7 aydır hep hayak kırıklıkları yaşıyorum daha da yaşayacağımgibi duruyor.eşimin sperm problemleri var.:KK43:(bende bu siteye hergün giriyorum ve mayıstan beri hemen herkesi tanıyor hale geldim .çoğu arkadaş hamile.Ama ne bileyim inşallah allah ne zaman isterse bizede verecek.yok ovulasyon takibi yok yataktan kalkmamakmış hepsi bahane işte.üzülme sakın bizde yazacağız buraya eminim..hamileyiim diye.

Allah tez zamanda çocuk nasip etsin isteyenlere;aklıma geldikçe dua ediyorum kızlar..nasip işte ben hiç istememiştim bir anda hamile kaldım.umarım en kısa zamanda bebişinize kavuşursunuz!!!

Gülencim bak uğraşanların pes etmeyenlerin hep pozitif haberlerini aldık.Biraz daha sabredeceğiz moralini bozma.Güçlü olmazsak olmaz ama böyle yapma lütfen.Az kaldı inşallah tez zamanda bizde yazarız.

canım bende 7 aydır hep hayak kırıklıkları yaşıyorum daha da yaşayacağımgibi duruyor.eşimin sperm problemleri var.:KK43:(bende bu siteye hergün giriyorum ve mayıstan beri hemen herkesi tanıyor hale geldim .çoğu arkadaş hamile.Ama ne bileyim inşallah allah ne zaman isterse bizede verecek.yok ovulasyon takibi yok yataktan kalkmamakmış hepsi bahane işte.üzülme sakın bizde yazacağız buraya eminim..hamileyiim diye.

benim eşiminde vardı canım varikosel ve amelyat oldu.şimdi 4. ayımızı deniyoruz.sıfırdan başladık anlayacağın.yakında bi tahlil yapıp kontrol ettireceğiz.artış varmı diye eğer artış varsa ne mutlu bana.inşallah hamiş olurum en kısa zamanda...

seni çokiyi anlıyorum.bende şubattan beri bu sitedeyim.üzülme bol dua et.yalnız değilsin

canım arkadaşlarım benim teşekkür edrim.yalnız değilmişim çok iyi anladım.allah hepimizin yüzünü tez zamanda hayırlısıyla güldürsün inşallah.bol bol dua edip sabredicez

X