Bir Babanin çaresizliği

ELZKRY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2007
312
1
ALINTIDIR

Az önce hayatımdaki en garip isteklerden biriyle karşı karşıya kaldım. Karadenizli olduğum için komşum benden silah bulmamı rica etti! Kibarca reddettikten sonra nedenini sordum ve şok oldum. Oğlunun ileri derecede eroin bağımlısı olduğunu (ki doğru), tedavi olmaya yanaşmadığı için hastaneye yatıramadığını, hapse konulması için (belki orada bulamaz unutur diye) polislere yalvardığını ama onların da bir şey yapamadığını, Türkiye’de gezmediği il ve çalmadığı kapı bırakmadığı halde bir çözüm bulamadığını, kriz anında evdeki diğer çocuklarına saldırdığı için endişe duyduğunu, çocuğunun gözleri önünde eridiğini, başka çaresi kalmadığı için onu ayaklarından vurup birkaç ay hastanede yatmasını sağlayarak bu şekilde tedavi olmasını sağlamaya çalıştığını anlattı. Bu uğurda hapse girmeyi bile göze almıştı. Ne diyeceğimi, ne düşüneceğimi bilmiyorum.

OKUDUKTAN SONRA SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM

bir baba baska ne yapsın artık cocugu için.babalarımızın kıymetini bilelim.onları üzmeyelim.

böyle bir babaya sahip olan neden başka şeylere ihtiyaç duyar ki bilmem

İlk duyduğunuzda bir baba oğlunun hapse girmesini istiyor ne garip Kötü baba diye düşünülüyor.Soa yaklaşınca anlıyorsunki çocuğunun iyiliği için yapıyor..Bu konudan babanın çaresizliği ve sevgisini ikinci olarak Hayatta böyle insanları haksız yere dinlemeden sebebini bilmeden yargılayabiliyoruz.sonucu çıkıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…