Bir ayda iki kez yumurtlama olur mu?

pcosuyenenbiri

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2022
108
180
23
Merhaba kızlar, ben PCOSluyum en son 24 ekimde adet görmüştüm, ovulasyon testleri kullanıyorum , 9 aralıkta yumurtlamam olmuştu, çatlamayı da gördüm o günleri değerlendirdik. Bugün 19 Aralıkta ovulasyon testim yine pozitif çıktı, bir ayda iki kez yumurtlama olur mu? Başına böyle bişey gelmiş olan varsa bilgilendirebilir mi

amin canım inşalllah sağlıcakla gelsin.benim ki de böyleydi bence hamile gibisin 10 ğün geçmiş üstünden idarara geçermi diye düşünüyorum da bence geçer ya:) bi idrar testi versene canım
Hızlı gebelik testiyle yarın sabah yapayım o zaman, burdan da güzel haber veririm inşallah çok teşekkürler

bende de pco var hemde uzun yıllardır,bende tekrar yumurtladım sandım ama değilmişim
Sizi biliyorum. Sizde oldu diye olacak diye de bişey yok bende kendimde adet günü çift çizgi gördüm lh testinde bende kendimden yorumluyorum. İnşallah hamiledir. Ben kimseye umut verici konuşamam

Sizi biliyorum. Sizde oldu diye olacak diye de bişey yok bende kendimde adet günü çift çizgi gördüm lh testinde bende kendimden yorumluyorum. İnşallah hamiledir. Ben kimseye umut verici konuşamam
yap canım ovulasyonda bu kadar çıkdıysa , varsa mutlaka çıkar.hayırlısı olsun canım at banada sonucu
Bisey sormak.istiyorum. bu ovülasyon testine adet biter bitmez mi basladiniz acaba
Benim sat 5 aralik 10 aralikta adetim bitti. 14 aralikta hsg cekildim. 3 gun korundum. Hormonlarim iyi hsg de iyi cikti sperm sonuclarida iyi bende ovulasyon yapayim dedim ve o 2 3 gun de de bayagi akinti vardi tuvalette silerken resmen elim yapis yapis oluyodu akintidan cokca akiyodu yumurta aki kivaminda seffaf beyaz bi akinti

18 Aralıkta yaptığım zaman su alimina dikkat etmemistim. Ama şarıl şarilda su icmemistim ( 1 kahve 1 2 bardak) su ilk idrarla da yapmadim tabi.
19 aralikta yaptığımida ilk idrarla yapmadim 2 saat su filan icmedim tabi bu sefer

Suan uzayan akintilarim var seffaf beyaz gibi sol kasigim da doluluk hissi var yürüyünce cekiliyomus gibi tuhaf bi his var suan uzaninca sol kasiktan bacağa uzanan bi agri var

Eklentiler

• 20221219_091827.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 96
  • 20221218_160252.jpg
    89,8 KB · Görüntüleme: 118
yumurtan çatlamış sanırım canım değerlendirdinmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…