Bir aptallık anında aldığım bir sürü tupperı zararına satıyorum

gokcent

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2016
4
0
43
Arkadaşlar Merhaba,
Siteyi 4-5 yıldır çok sıkı takip etmeme rağmen üye olmamıştım. Artık beni bunalıma sokacak kadar boğan bir durumu aşmak vesilesiyle de olsa bugün üye oldum.
Sorunum şu arkadaşlar:
Bir pazarlamacının gazıyla zaman içerisinde aldığım belki 20 koli tupperım var. Ancak özel durumlarım nedeniyle belki ancak 1 veya 2 kolisini satabilmişimdir. Harcım olmayan böyle bir işe girdiğim için çok pişmanım. Bu işe bağladığım para koymuyor da bu kadar eşyanın sürekli evimde yer işgal ediyor olması ve sürekli bana kendilerini hatırlatmaları çok koyuyor. Hepsini satabildiğim kadar hızlı satmak istiyorum ve bir daha görmek istemiyorum o derece yani. Sonuç olarak şu şekilde satmaya karar verdim.
istediğiniz ürünlere ait (bu mesajı attığım 04 mayıs 2016 dan önceye ait) internetten bulduğunuz en ucuz fiyat linkini gönderin ve bana sipariş verin. Ben size bu fiyat üzerinden de %10 indirimle satacağım. 150 TL. üstü siparişlerinizde de kargoyu ben ödeyeceğim. Elimde çok fazla parça olduğu ve bu işle uğraşmaya da çok vaktim olmadığı için 50 TL.'nin altındaki siparişleri gönderemeyeceğim. Link bulmakla uğraşmak istemezseniz doğrudan fiyat da teklif edebilirsiniz. Ürün çeşidi olarak da elimde hemen her çeşit üründen olduğunu tahmin ediyorum. Belki tek parça vardır ama mutlaka vardır. Herkese hayırlı olsun. Hepimizin mutlu olacağı bir alışveriş olur umarım :)
İlginiz için hepinize şimdiden çok teşekkür ediyorum.

X