bir akıl lütfennnnnn

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
kızlar biliyorsunuz ben aralık ayında dış gebelik geçirdim ve nisan ayından beri hamile kalmak için uğraşıyorum.....
bu dış gebelikten sonra adetimde bir anormallik oldu yani adet olmadan kırmızı kan gelmeden 2-3 gün önce kahverengi lekelenmelerim oluyor daha sonra adet oluyordum bu kaç aydır böyle devam ediyor....
düzenli adet olurum 28 günde bir bugün adet günüm ama hiçbirşey yok sadece böyle şeffaf gibi koyu beyaz değilde böyle değişik bir akıntım oluyor bir ıslaklık hissediyorum hıh tamam hasta oldum diyorum ama o akıntıymış gelen bilmiyorum kafam karıştı
kızlar yani bugün benim adet günüm gelen giden yok hatta 2-3 gün önceden başlaması lazımdı kahverengi lekeler gelmesi lazımdı.

kızlar ya ben hamile olabilirmiyim inanın kafam çok karıştı genelde düzenlidir adetlerim. ara ara sanki belim ve karnım ağrıyor ama okadar azki sanki böyle 5 dk falan yoklayıp gidiyor...

Ya bende hamile kalmadan önce anlattigin gibiydim belki bekliyorsun ya psikolojik olarak gecikmi_ de olabilir ama ben çok hayal kiriklikleri yasadigim için biliyorum olmaya çalisma zaten bir sekilde degilsen olursun allah gönlüne göre versin

canım inş. hamilesindir ben kk da ögrendim limon testi idrarını dışardan görünen bir kaba yapıyosun sonra içine limon damlatıyosun damla dibe çökerse hamilesim yüzeye dağılırsa degilsin ben yaptım dibe çöktü adet halimede daha var dogrumu yanlışmı onuda bilmiyorum sende istersen bi dene bakalım ne çıkacak yaparsan cevabı buraya yazarsın

canım bunun doğruluğu ne derece var bilmiyorum ama yinede bir umut esprisine yaptım ama dibe çöküyor sırnaşık şey bilmiyorum varmı yokmu bakalım biraz daha bekleyelim göreceğiz...

:CüvCüv:bu limon testini ilk defa duydum meraklandım sonuçlarınızı yazın bakalım doğrluk yüzdesi kaç çıkacak
umarım hamilesindir

canım seninle aynı zamanda dış gebelik geçirmişiz. bende nisanda başladım. mayısta hamile kaldım. benim normalde 5 gün önce ağrılarım olurdu 1 iki gün kala şiddetlenirdi. ama hamile kaldığım ay 10 gün önce felaket bir ağrı karnımda ve belimde. bi de şüphelendiren bişey daha vardı. böyle sırt üstü yattığımda karnımda sağ tarafımda pıt pıt atan bi damar gibi bi seğirme hissediyodum.

bence hamile olabilirsin canım. ümidini kaybetme.

ama daha önce dış gebelik geçirdiğin için dikkatli olmalısın. bence hemen bir idrar testi al. eğer pozitifse kan testi sonrada hemen doktoruna durumunu anlat.

çünkü dış gebelik geçirenlerin tekrarlama olasılığı var. o yüzden hamileysen biranönce rahimde olup olmadığının teyit edilmesi lazım.

canım bugün benim adet günüm normalde bugün olmam gerekiyordu hatta birkaç gün önceden lekelenmelerim gelmesi gerekiyordu hadi dicem gecikme oldu eğer tekrar bir iki gün sonra gelecek olsa bile bugün lekelenmem gelmesi gerekiyordu.

neyse biraz karışık oldu bugün adet günüm ve bir tık yok...sadece ara ara karnım ağrıyor off bilmiyorum az önce test yaptım ne bilim göz yanılmasımıdır ışıkta bakınca gölge gibi bişey oluyor ama varmı yokmu tam olarak bilmiyorum zaten bu ay geç yumurtladım 16. gün falandı varsa bile daha çıkması için erken sanırım.
ben küçük bir yerde yaşadığım için burada öyle ücretli kan testi yapıpta 1-2 saat içinde sonuç veren hiçbiryer yok
hastaneye gitmek için işyerimden izin almam lazım oda külfetli çünkü sabah gidip kan veriyorsun daha sonra akşama doğru sonuç almaya gidiyorsun bunun içinde izin alamam ....
offf kafam çok karışık beklemekten başka çare yok idrar testlerinden medet ummaktan başka.....

canım silik çizgi bazen yanıltıcı olabiliyo. ben iki kere yanıldım daha önce.

bence ne yap biliyomusun. o testi atma sakla. bi tane daha al. aynı marka olsun. iki gün sonra tekrar yap. eğer bu testten daha koyu bişekilde çıkarsa kesin gebesin canım.

bide döktükten sonra hemen çıkıyosa silik de olsa kesin hamişsin.

ben gebe olduğum ay idrarı dökmemle koskoyu çıkması bir oldu. ama bazılarında silik çıkabiliyo.

iki gün sonra bi daha yap. inşallah hamişsindir canım.

dış gebeliğin ne kadar zor olduğunu biliyorum. rabbim sana da hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah canım.

canim bence bir iki gün daha bekle.. Varsa ancak çikar.. Hayilris olsun. Varsayimlarla hareket etme.. Psikoljikde geciktiriyortuz bazen adetimiz. Başka belirtin varmiki..??hayilrisi olur inş amin..

canım bunun doğruluğu ne derece var bilmiyorum ama yinede bir umut esprisine yaptım ama dibe çöküyor sırnaşık şey bilmiyorum varmı yokmu bakalım biraz daha bekleyelim göreceğiz...
bakalım canım ikimizinde dibe çöktü hamilemiyiz dogru çıkacakmı hayırlısı artık hamile oldugunu ögrendiğinde paylaş bizimle merakkettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…