bir adet bu kadar mı tuhaf olur ya sabırrr

civciv89

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
8.527
5.804
35
][/arkadaşlar herkese şimdiden haayırlı akşamlar sizin bilgilerinize dayanarak bşey sormak istiyorum bna yardım edın ne olur adet gunumde kahverengi bir kan gldi ama çok az nyse bnm brz dha normal kırmızı knamam geldi bnde hiç agrı yok normalde kıvranırım agrıdan sonra pembe pembe akıntı geliyor şu anda hıç anlamadım valla ne oluyor bna böyle gebelik testi dnedim hafıf silik çızgı çıktı sag kasıgım pıt pıt atıyor arada bır sizce gebelik var mıdır yda geç döllenme buna mı dıyorlar yardım edin ne oluuurrr kafayı yıcem yaa]

Son düzenleme:
hadi hayırlısı canııım bence bebeğin sana tutunmaya çalışıyo anlattığın yerleşme kanaması gibi tatlıım

bence hamilesin gibi canım ...arkadaşımında böyle olmuştu hamileydi çok şaşırmıştı ...istiyorsan inşallah sende hamilesindir benim adetimde geçen ay aynen seninki gibi oldu bugün adet günüm hatta 1 gün geçti denebilir hiç bir şey yok bende şüpheleniyorum test yapmadım ben ...senin 2. çizgi silikse bide bence hamilesin
kan testiyle kesin sonuç alabilirsin bizede haber ver merak ettim bende aynı durumdayım ben bu olayı geçen ay yaşamıştım bide bakalım bende 3 gün falan geçerse test yapıcam hayırlısı:89:

çok saol cnm destek için Allahın selamı üzerinize olsun forum bol bol çoçuklu bayan dolsun

Son düzenleme:

canım bende senin gibi olmuştum adet günümde kahverengi lekeyle başladı 10 gün sürdü gebelik ihtimali yüksek dendi bencede hamileydim ama inanmadım olmaz dedim ev temizledim çarşı gezdim aynı gün ve test yaptırdım 6 çıkmıştı ve aynı gün yürüyüşten sonra adet gördüm yani risk taşıyosun dikkat et yürüme bol bol dinlen hatta ayağını kaldır yat inanki önemli ben sonraki ay dikkat ettim ve hamile oldum ....​

tmm bebişim dkkat ederimm yapmamm çk saol hytımm:86:

canım bencede hamilesin ya bi kaç gün sonra testi tekrarla yada hemen kan testi yaptır.

hmn koştura koştura kan testı yaptrcam hele bi btsın şu adet gbı şey ellerim ayklarım buz tutuo vlla ama ki eger ki hamileysem tum gebe olmak isteyenler için bi tane yasin okucam vallaaa:89:

benım adet gunum 3 gun gectı önce idrarda silik çıktı ıkıncı çizgi
sonra kanda 3.gun geçmişti 64.81 6 gun sonrada kahverengı leke geldı bugunde devam ediyor kasıkta agrı bel agrısı var sankı hasta olacak gibi durum nedir arkadaşlar bırde 30 ekımde kurtaj oldum

cnm bnce hamıle olabılırsın yerleşme kanaması olabılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…