Selülit bioxel jel

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

sonatrach

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2009
304
8
selülitleri için bioxel jeli kullanan oldumu ,arkadaslar 9 gunde çözüm diyolar inanmıyorum ben bitür şeylere ama

Son düzenleme:
merhaba bayanlar bioxel im dün geldi gelir gelmez kullanmaya başladım vicut ölçülerim bel 84 basen 102 idi.gece belime streç sarıp yattım.sabah duş aldım kremi sürmeden önce tekrar ölçü aldım bel:82 basen:99.5 olmuş sevinçten havalara uçtum.doğru kullanıldığında gerçekten işe yarıyor.1günde bu sonucu elde ettiysem 9 günde istediğim fiziğe sahip olcam demektir :) ürünü almadan önce çok araştırdım.sorularınız varsa seve seve yardımcı olurum kızlar.bu arada bol su tüketmek şart..:KK19:

ben çatlaklarım için kullanmayı dusunuyırum sende catlak varmıydı pekı acaba tedavi sonunda gıdermı

başka topikde bu ürünle ilgili yaşanan hayal kırıklıkları ,paralarını nasıl kaptırdıklarını okumadınızmı. inanmayın bu dolandırıcılara artık.

merhaba bayanlar bioxel im dün geldi gelir gelmez kullanmaya başladım vicut ölçülerim bel 84 basen 102 idi.gece belime streç sarıp yattım.sabah duş aldım kremi sürmeden önce tekrar ölçü aldım bel:82 basen:99.5 olmuş sevinçten havalara uçtum.doğru kullanıldığında gerçekten işe yarıyor.1günde bu sonucu elde ettiysem 9 günde istediğim fiziğe sahip olcam demektir :) ürünü almadan önce çok araştırdım.sorularınız varsa seve seve yardımcı olurum kızlar.bu arada bol su tüketmek şart..:KK19:

Zaten bu streçle kullanma olayı da yeni çıktı.Bü ürünü televizyonda izlediğinizde streç uygulamasından kesinlikle bahsedilmiyor.Ürünün en büyük özelliği 20 sn de emilmesi bir dakika içinde çalışmaya başlaması diyor.Hemen giyinebilirmişiz.Ancak yardım hattını aradığınızda şöyle bi ifadeyle karşılaşıyorsunuz;normal kullanım demekki sizde işe yaramıyor o halde streçe sarın 1.30 saat bekleyin ve bu süre içinde 1.30 lt su için...:p 1.30 saatte 1.5 lt su içicekmişim :pne kadar anti profesyonel ve ne kadar saçma... o kadar suyu o kadar sürede içerseniz zaten su direk böbreklere yönelecektir,dokulara değil.Suyu gün içerisine yayarak yudum yudum içerseniz su dokulara ulaşır.Bunu da herkes bilir.Öyle lıkır lıkır koca koca bardakla bi seferde su içilmez.Bir de dikkatimi çeken diğer olay bu konu forumda zaten vardı.Belli ki dikkatten kaçtı yeniden açıldı,bu olabilir de altında da ürünü öven bir yorum :) yeni üyelik ilk mesaj ürünü övüyor. Forumdaki diğer bioxel konusunda da memnun kalan 1 kişi var 1 de bu konuda var oldu 2 memnuniyet mesajı.İkiside yeni üyelik.
Ben yorumlarımı ürünün kendi sitesine de yazmaya çalıştım yorumum sitede yayınlanmadı.Defalarca aradım kendilerini, sürekli birbirlerine yönlendirmeye başladılar isim soy isim telefon istiyorlar,biz sizi ararız diyorlar.Televizyonda dendiği gibi %100 bir sonucu olduğuna hiç inanmıyorum bir kere ben memnuyetsizim. Sesimi duyuramıyorum ürünün arkasında duran yetkili bir kişiyle hiç konuşturulmadım.Müşteri hattı buna izin vermiyor.Yani ürünü alırken destek hattı yanımda olucak gibi bir düşüncem vardı şuan tabiki kalmadı.Birde şöyle bir tepkiyle karşılaştım'' aaa siz memnun kalmadınız mı....ilginç.....Az önce bir bayan aradı teşekkür etmek için bir parmak genişliğinde çatlakları varmış 6. gün geçmiş..... siz nasıl sonuç alamadınız sizinki dahamı kötü yoksa ..... :p'' ne diyebilirm ki ..'' he evet ben insan değilim '' mi diyim şimdi.
Benim umuda ihtiyacım vardı televizyonda gördüm inandım aldım.Daha önce hiç bu kadar emin ve garantili konuşan birini görmemiştim.İnsan öyle bir umutlanıyor ki ve hani olmaz ya işe yaramaza müsteri yardım hattı sayesinde parasının da ziyan olmayacağını zannediyor.5. günden sonra umudum kırıldı.işe yaramıyor... gecegündüz keseleniyorum su içiyorum ama ben söyleneni yapıyorum... :)sporla ve diyetle desteklersek sonucu ikiye katlarmışız bende dedim 2 katı orda kalsın 10 santim bana yeter :KK70: Neyse şimdi spor yapıyorum su içmeye devam ediyorum.bu şekilde sonuç alıcam en azından bundan eminim.
Şunu da belirteyim ben üründen memnun kalmadığımı söylerken yardım hattında bana yardım edecek olan! kız telefonu yüzüme kapatmasaydı ben büyük ihtimalle bu siteye gelipte bunları yazmayacaktım.Alıpta memnun kalmayana geçmiş olsun, alıcak olanada iyi şanslar diyorum.

nasıl bukadar
emın tvlerde konusuyorlar bunu bir cezası olmalı
allah kahretsın bu ınsanlardan bıktım

Ben bu jel i kullananlardan biri değilim. Selülit görünümünün 9 günde hallolacağı yalanına çoktaan karnım doydu. Acı tecrübelerle tabii.
Su kullanımı ve selülit konusunda shammy nin de mesajında anlattığı gibi büyük bir yanılgı yaşıyoruz bayanlar olarak. Kiloya göre değişmekle beraber günde 1 buçuk ila 2 buçuk hadi bilemedin hava çok sıcaksa 3 litre su tüketiminin fazlası hem böbreklere hem de vücudun elektrolit dengesine büyük zarar verir. Unutmayın ki idrar ve ter ile, mineralleri de atıyoruz vücudumuzdan. O nedenle yaz aylarında bol sebze, meyve arada sırada da maden suyu tüketimini ihmal etmememiz gerekiyor ya. Her şeyin falzası zarar dememişler boşuna :KK66:

İçilen suyun yudum yudum, yavaş yavaş yani tüm güne yayarak içilmesi gerekli kesinlikle, ki vücudumuz hem su ihtiyacını karşılasın hem de toksinleri atsın. Bir anda tüketilen su, böbreklere hücum edecek ve sık tuvalet ziyaretleri dışında pek bir işe yaramayacaktır. Benim su dolu bir bardağım gün içinde hep masamda durur. Aklıma geldikçe bir yudum alırım. Bu şekilde bir buçuk, iki litreyi buluyor içtiğim su. Zaten bir süre sonra alışkanlık haline geliyor.

Kavitasyonla ya da jeller ve kremlerle serbest kalan yağlar bol su içerek atılmaz. Çünkü bildiğim kadarıyla yağlar böbreklerde değil karaciğerde metabolize olur. Karaciğer yağ fazlasını tekrar depolar. Yani o yağları egzersizle ve diyetle yakmaktan başka çaremiz yok her zamanki gibi. Onları vücudun dışına çekebilecek tek yöntem liposuction...

Ha bu kadar konuştum da bir gram selülitim yok mu? Var ne yazık ki. 1.78 boyundayım ve 36 bedenim ama selülitim var. Düzenli su tüketimime, spor yapmama rağmen var. Bunun da temel nedeni hormonlarım ve dolaşım sorunum. Kolay kolay da geçebileceğini sanmıyorum. :KK19: Çünkü zamansızlıktan, değil masaj yapmak duştan sonra vücut nemlendiricisi bile süremiyorum. Bu gidişle ya kendim mucizevi bir yöntem keşfedeceğim ya da onlarla barışacağım gibi geliyor :KK52:

aslim29 duygularıma tercüman oldunuz :KK69: kendime kızdığım nokta bunları bile bile inanıp almış bulunmak.Birde işin hayal kırıklığı boyutu var.Selülit doğru yaşam şeklini benimseyerek düzeltilebilir.Dengeli beslenme,su içme,egzersiz vs. bunları bir bütün olarak doğru şekilde yapabilirsek bu sorunun biraz sabırla ortadan kalkacağına inanıyorum ben. Bu ürünlerde ancak yardımcı olabilir.Kendi başlarına mucize yaratamazlar.Ama keşke yaratabilselerdi ... :KK31:

ben de gaza gelip program esnasında aradım. bioxel jel aldım. 9 gün boyunca kullandım. sabah akşam ölçülerime baktım.incelmeyi bırak daha da kalınlaştım.bu ürün ve firma hakkında bir şeyler yapamıyor muyuz. ödenen miktar az değil. İNSANLARI KANDIRIYORLAR. SAKIN ALMAYIN. KANMAYIN

merhaba bende almayı çok düşündüm.fakat birtürlü cesaret edemedim.sonnda bir arkadaşım aldı.fakat sonç hiç iç açıcı deil.1cantim inceldi.yani bunu her şekilde başarabilirdi.resmaren para tuzağı.

valla kızlar bende tv de görüp buğün sipariş verdim. umarım dediğiniz gibi çıkmaz. çok emin konuştu adam inandım valla. aslında ben nette yorum okumadan almam boyle şeyleri ama eşim benden daha meraklı çıktı once ben kullanacakmışım sonra da kendi. eğer bir faydasını gorursem tekrar size bilgi veririm. hoşçakalın

büyük bi hevesle almış ve inanmıştımama 200 tl boşa gitti.azıcık bile bi faydası yok.hepsi palavracı bunların

X