Şampuan ve Saç Kremleri Bioxcin Quantum Yağlı Saçlar İçin Bio-Activ Şampuan

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.733
27.592
48
QUANTUM YAĞLI SAÇLAR İÇİN BIO-ACTIV ŞAMPUAN
18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde ,saçların ilk yıkamadan itibaren daha kalın ve gür görünümlü olmasını sağlar.İçeriğinde bulunan flavonoidler ,vitaminler ve mineraller ile de saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur...

58ed298d-e3ae-4cdc-b61e-12b836a12b0c.jpg

Içeriginde sebum üretimini azaltıcı ve dengeleyici Niacinamide bulunan yaglı saçlar için özel olarak gelistirilmis formülü sayesinde saç derisindeki asırı yaglanmayı engelleyerek saça saglıklı bir görünüm kazandırır.

Bio-Activ Peptides ile ilk yıkamadan itibaren* saçların daha kalın ve daha gür görünmesini saglar.**

. Saçtaki peptitlere es degerdir.

. Akıllı bir mekanizmanın sonucu olarak hedeflendirilmis onarım saglar.

. Renklendirici, Paraben, Mineral Oil ve Phenoxyethanol içermez.

SAMPUAN KULLANIMI

Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. Her yıkamada kullanıma yönelik

gelistirilmistir. Saç dökülmesine yönelik etkin sonuçlar elde etmek için düzenli kullanımı tavsiye edilir.

YAPILAN ETKINLIK TESTLERINDE

. Bioxcin Quantum'un ilk yıkamadan itibaren* saçların daha kalın ve daha gür görünmesini sagladıgı**

. Zayıflamıs saç köklerine nüfuz ederek canlandırdıgı ve saça direnç, dolgunluk, parlaklık kazandırdıgı

gözlemlenmistir.

GÜVENILIRLIK TESTLERINDE

. pH degerinin saç derisine ve cilde uyumlu oldugu dermatolojik olarak test edilmistir.

Bioxcin Laboratories of Trichology'nin yeni bulusu Bioxcin Quantum, içerigindeki Bio-Activ Peptides ile hedeflendirilmis onarım saglar. Ilk yıkamadan itibaren saçların daha kalın ve daha gür görünmesini saglar.

Içerigindeki saç dökülmesine karsı ekstreyle de saç köklerini besleyerek saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur.

BIO-ACTIV PEPTIDES

18 aminoasitten olusan ve saça tutunan peptitler ile zenginlestirilmis bir formüldür. Insan

saçındaki mevcut peptitlere esdeger bir aktif olup korteks ve kütiküla tabakalarının özgün

peptitlerini içerir.

Durulama sonrasında dahi saç tellerine tutunarak hasarlı bölgeleri tespit eder ve bu noktalarda akıllı bir mekanizmanın sonucu olarak hedeflendirilmis onarım saglar. Saçın en hasarlı yüzeylerinde katman olusturarak saçı onarmaktadır. Bu sayede ilk yıkamadan itibaren* saçların daha kalın ve daha gür görünmesini saglar.

BIOCOMPLEX B11

. Vitaminler (A, B1, B2, B5, B9 ) : Saçların güçlenmesine yardımcı olur.

. Mineraller ( Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum ) : Saç köklerini besler.

. Flavonoidler ( Kemferol, Apigenin, Mirisetin ) : Saç tellerini hasarlardan korur.

. Doymamıs Yag Asitleri ( Omega-6, Omega-9 ) : Saç dökülmesine karsı etkilidir.

X