Biorezonans ve Theta Healing başlığı

vilgeta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2015
524
843
36
Merhaba arkadaslar kisisel gelisimin her alanina ilgiliyim bilen bilir :) bu ara Biorezonans ve Theta Healing ile ilgileniyorum. Giden, fayda goren / gormeyen ya da onerecek bir kisisi olan, seans ucretleriyle ilgili bilgisi olan yazabilir mi?

Merhabalar; Aranızda çok yeniyim. İlgilendiğim bir konu ile ilgili araştırma yaparken. Başka merak eden arkadaşlarında olduğunu görüyorum. Ben Biorezonans için bir yere gitmiştim. Allerji testi yapıldıktan sonra baktım herşeye allerjim var bir daha gitmedim. :) Ama kız kardeşimin durumu allerjik astım olduğundan o seansları aldı ve sonuçtan gayet memnun kaldı. Geçen yıldı ve hiç astım krizi yaşamadı. Zaten doktor eğer yaşarsa gelsin vücut çalışmadığımız başka bir şeye allerji geliştirmiş olabilir bir seans yaparız geçer demişti. Erkek kardeşim de bu uygulama ile sigarayı bıraktı 2 yıldır içmiyor. :)
TheTahealinge gelince bende birçok insan gibi bilinçaltı temizleme tekniklerini araştırıp bu konuda 5-6 kitap okuduktan sonra tanıştım bu yöntemle. Hatta eğitim de aldım. Bilinçaltını olumlama yöntemleriyle belirlediğimiz bir konunun düzelmesi yada sonuç almak için 21 gün kesintisiz, gün içinde en az 3-5 olumlamaları defa yapmak gerekirken. Theta da bu tek seferde çözülebiliyor. Kendimden biliyorum. İlk kurs deneyimlerimle bir iki arkadaşa seans yapmıştım ve sonuçta Fast food bağımlısı arkadaşım bu olaydan kurtulmuş, diğeri sınav korkusunu yenip iyi sonuçlar almıştı. Hatta benimle birlikte eğitim alan bir arkadaşım da kedi korkusu üstüne çalışmış, ertesi günü arkadaşımız kedi sevebilmeye başlamıştı. Mucize gibi bir şeydi. Demek istediğim araştırmalarım sonucunda theta dan iyi bir yöntem görmedim. Sevgiler..

Peki theta healing için bildiğiniz bir yer var mı? Eğitim değil terapi, danışmanlık almak istiyorum. Yani kendim gideceğim ama bu alanda güvenebileceğimiz bir isim olsun istiyorum. Avr yakasında İstanbul tercihen

Peki theta healing için bildiğiniz bir yer var mı? Eğitim değil terapi, danışmanlık almak istiyorum. Yani kendim gideceğim ama bu alanda güvenebileceğimiz bir isim olsun istiyorum. Avr yakasında İstanbul tercihen
Biz iki arkadaş Anadolu yakasında eğitimleri aldık. Avrupa yakasındayız. İsterseniz yardımcı oluruz seve seve.

Son düzenleme:
Selamlar, yanıtın için teşekkürler. Avrupa tarafında bu konuda çalışan ve iyi olduğunu deneyimlediğiniz bir uzman var mı?

Öncelikle terapi, ardından eğitimi değerlendiriyorum. Siz kendiniz mi yapıyorsunuz?

Evet ben yapıyorum ama bi konuya netlik getirmek istiyorum. Terapi almanız yada benden almanız hiç önemli değil. Eğer eğitim almak niyetindeyseniz. Direkt olarak uzman bir eğitmene gidip, hem çalışmak istediğiniz konuyu, hemde varsa başka konuları ortadan kaldırmayı öğrenmiş olursunuz. Nacizane tavsiyem. Ama diyorsanız ki; ben önce bir bakıp, tartmak, gözlemlemek vs. istiyorum. Daha önce de dediğim gibi yardımcı olurum. :) Sevgiler..

Merhabalar;
Eğer terapist olmak niyetiniz varsa; iyi bir eğitmen olarak Yeşim Kuzu' yu tavsiye ederim. Kendisi Anadolu yakasında. Avrupa yakasında kim eğitmen? kim bu işi iyi yapar? bilemiyorum. Beylikdüzünde bi eğitmen olduğunu duydum. İlgilenen olursa numarasına ulaşmaya çalışırım. Hatta bile varsa paylaşsın bizimle de...
Sevgiler..

Yeşim Kuzu kendisi yapmıyor galiba seans, sanırım yetiştirdiği başka birisi yapıyor. Acaba gidip deneyimleyen oldu mu ?

Yeşim Kuzu kendisi yapmıyor galiba seans, sanırım yetiştirdiği başka birisi yapıyor. Acaba gidip deneyimleyen oldu mu ?
Merhaba; Yeşim Hanım benim hocamdır. Kendisi Seans yapmaya fırsat bulabiliyor mu bilemem? ama bana eğitim esnasında seans yapmıştı.

X