BİOESTERON ACİL :(

gurbar

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2022
16
7
27
Selam kızlar
4. Tüp bebek tedavisine başlayacağım başka doktor bu sefer. Bıosteron yazmış ama bulamıyorum :KK43:( bu hafta içi temin etmem gerekiyor bildiği eczanede olan bilgi verebilir mi :KK43:

Bu ilacı da olmadigi halde niye yaziyorlar hic anlamis degilim gercekten ilac belklde 3 aydir TR de yok ki zaten. Başka markalar için doktorunuza danısın. Ama ısrarla söylüyorum size bunu kim yazdıysa ona tekrar danısın.
Selam kızlar
4. Tüp bebek tedavisine başlayacağım başka doktor bu sefer. Bıosteron yazmış ama bulamıyorum :KK43:( bu hafta içi temin etmem gerekiyor bildiği eczanede olan bilgi verebilir mi :KK43:

bana da doktorum vermişti bir kaç ay buldum sonra asla bulamadım. muadil olarak puritans pride dhea 25 mg kullandım.
dhea diye aratıp çıkanlar uygun mu diye doktorunuza sorun hepsiburadada filan var

türkiye geneli baktırmıştım bu arada, hiçbir yerde yoktu bir kaç ay önce

bana da doktorum vermişti bir kaç ay buldum sonra asla bulamadım. muadil olarak puritans pride dhea 25 mg kullandım.
dhea diye aratıp çıkanlar uygun mu diye doktorunuza sorun hepsiburadada filan var
İnternet sitesinde satılanlar sahte değil mi? Hatta az önce bir yorum okudum bu ürün sahte almayın yazmışlar:KK43:

Selam kızlar
selam canim bende thp bebek tedavisine baslayacagim banada biesteron al dedi doktor izmirde hic biryerde bulamadim yurtdisindan internet sitesinden siparis verdim dahiliye doktorum onerdi recete yukluyorsun guvenilir bi site

Selam kızlar
Benim elimde var 40 adet gibi kalmış yaklaşık kutuda, son kullanma tarihi 2025

X