Bioderin Tüy Azaltıcı Ürünlerinden Kullananlar

hangisi daha etkili?

• krem

OY: 0 0,0%
  • yağ, serum ve losyondan oluşan 3 aşamalı kür

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0

Edgecombe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2018
26
11
Merhaba arkadaşlar. benim alın ve sakal bölgelerimde siyah siyah güneşte çok belli olan tüylerim doğrusunu söylemek gerekirse de kıllarım var. Bu durumdan da aşırı derecede rahatsızım. Arkadaşımdan lazer cihazını ödünç aldım fakat evde kendim göz çevreme uygulama riskine girmek istemiyorum ve bazı arkadaşlar uyuyan tüyleri de uyandırdığı için evde lazer olayının değmeyeceğinden bahsetmiş. iğne epilasyon içinse şehir dışında öğrenci olduğumdan ne yeterli param ne de vaktim var zaten. Biraz bu konuyu araştırınca Bioder ile olumlu yorumlarını gördüm ve 2 farklı ürünü olduğunu fark ettim. Hem 3 aşamalı olan kür olarak hem de krem olarak satılıyormuş. Bana kür daha etkili ve mantıklıymış gibi geliyor ama bu konuyu bunu sormak için açtım. Aranızda her ikisini kullanan ya da bilen varsa hangisinin daha etkili olduğunu ve herhangi birini kullanan varsa da kullandığının eksileriyle artılarını yazıp fiyat performans karşılaştırması yapabilir mi acaba? Kısacası biraz bilgi istiyorum deneyimli arkadaşlardan. Şimdiden de yardımcı olacaklara teşekkür ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…