Bıngıldak

Angel2609

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2021
393
204
Bebeğimin 1 aylık aşısı için sağlık ocağına gittiğimizde bıngıldağının küçük olduğunu söyledi erken kapanabilir çocuk doktoru görsün dedi korkuyorum netten araştırdıklarından dolayı başına gelen varmı yarın gideceğiz inşallah doktora

Doktorunuz takip edecektir çok çok erken kapanmamalı ki kafası beyni büyümeye devam etsin. Korkmayın daha çok küçük yapılması gereken ne varsa doktor söyler araştırmayın siz

Benim bebeğimde 10 aylık bizede erken kapanıyor ilerde sıkıntı olur dediler çocuk dr kontrol etsin dedi ebemiz devamlı bende internetten araştırınca çok üzülmüştüm ne olacak diye ama şuan gayet iyi hatta her gitmeme gene soruyorum doktorumuza sizde her kontrol de söyleyin mutlaka baktırın bana erken kapanmada oluşan belirtiler şuan yok için rahat olsun bazı bebekler erken kapanabilir demişti hatta bi ara d vitamini kıllanımını bırakmıştık sonra tekrar başladık şuan devam ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…