Bim de indirimde olan katı meyve sıkıcağı

yasmer

Guru
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
683
417
KIZLAR KONUYU BURAYA MI AÇMAM GEREKİYORDU BİLMİYORUM AMA BEN BURADAN KOLAY CEVAP GELEBİLİCEĞİNİ DÜŞÜNDÜM BİMDE HER HAFTA CUMA GÜNÜ UYGULANAN İNDİRİMLİ ÜRÜNLER VAR BİLİYORSUNUZ 09.01.2009 TARİHİNDEKİ İNDİRİMDE ARZUM KATI MEYVE SIKICAĞI VAR PİYASA FİYATI EN AZ 70 TL AMA BİMDE 44,90 TL VE BENDE ALMAK İSTİYORUM AMA KULLANAN VARMI MEMNUNMU DEĞİLMİ BİLEMEDİĞİM İÇİN BİLİGİ ALMAK İSTİYORUM NOLUR FİKİRLERİNİZİ YAZIN
Katı Meyve Sıkacağı AR-113 Aspira ARZUM

benim de ihtiyacm var böyle bişeye, yakında bebeğim için ek gıdalara başlıycam ve o zaman çok lazım olcak, ben de düşünüyorum ama bi türlü uygun fiyatlı bişey denk getirememiştim, bence arzumunsa mutlaka güzeldir, modeline bakıp internetten aratşırabiliriz

Araştırdım ama kayda değer bir şeyler bulamadım canım yaaa bende buraya konu açmayı uygun buldum
konumu sanırım yanlış yere açtım yetkililer konumun yerini değiştirirse sevinirim sanırım tavsiyeleriniz bölümüne açmam gerekiyordu

Konu içeriği sebebiyle konu tavsiyeriniz bölümüne taşınmıştır bölüm editörü arkadaşımın dikkatine

benimde dikkatimi çekti
iyimidir acaba :uhm: bende almak istiyorum

kızlar bende geçen hafta moulinexin katı meyve sıkacağını aldım piyasadaki faiyatlara oranla biraz pahalı ve büyük memnunum şimdilik tavsiye ederim

ya bilen biriside yazmamışki
bizde ona göre alalım mı almayalım mı karar verelim napıcaz yaa ben almak istiyorum ama iyi değilse de ne gereği var hadi kızlar yaaa bilen biri varsa yorumunu yazsın yarın olucak zaten bu kampanya

güzelim bence kesin iyidir, ben kendim çıkamam ama eşime söyleyip aldırmayı düşünüyorum, arzum kaliteli bi marka, bence tartışmaya bile gerek yok, hem bu modeli netten araştırabiliriz aslında

bunun modeli ARZUM AR 113 ASPİRA KATI MEYVA SIKACAĞIymış, netteki bazı sitelerde fiyatlar şöyle
Bizde 50,63 TL + KDV
KDV Dahil 59,74 TL
Havale ile 56,75 TL (%5 Havale İndirimi)
------------------------------------------
Arzum AR 113 Aspira Katı Meyve Sıkacağı - 57.50 YTL <=> 79.97 YTL (çeşitli sitelerde iki fiyat arasında değişik seçenekler var)
* 300 W. * Güçlü motor * Açma kapama düğmesi ve kilitleme mandalları * Çelik süzgeç * Posa hazne kabı ve üst kapak * Posa hazne çemberi * Yüksek performansı sayesinde meyve ve sebze suyunu son damlasına kadar sıkma imkanı
------------------------------------------

bunlar da özellikleri
Ana Özellikler
Güç : 300 W

Görünüm
Renk : Yeşil

Garanti
Garanti Süresi : 2 Yıl

Ek Özellikler
Diğer Özellikler : Açma / Kapama Düğmesi - Kilitleme Mandalları - Çelik Süzgeç - Posa Hazne Çemberi

çevremde kim kullanıyorsa katı sıkacak, herkes gayet memnun..arzum da unutmayın ki iyi bi marka....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…