Biliyorum cok basit bir mevzu ama kafaya taktim .

"iki tane cam silsen eline mi yapışır?" demiş hanımlar fakat bu camlar bir gün içinde kirlenmedi. çok elzem olsa idi ev hanımı olarak yengesi şimdiye kadar çoktan yapardı. dolayısıyla gerek görülmediğinden yapılmamış bir işi ev için "dış kapının mandalı" sayılan gencecik kızdan istemek epey işgüzarlık olur. nenesi gibi yaşlılara da asla hürmet duyamıyorum bu açıdan bakınca. yine banlanma ihtimaline karşın açık şekilde duygularımı yazmayacağım.
Yaz kız banı ben üstleniyorum 🤣🤣

Yaz kız banı ben üstleniyorum 🤣🤣

ben banlıyken çamaşırımı ve çikolatamı getireceğinin taahüdünü verirsen bu yaşlı kerkenez karıların bi ayakları çukura girince sıkıntıdan ve işsizlikten kendi çektikleri çileleri özellikle genç ve ailenin en savunmasız kadınlarına çektiren artniyetli adi insanlar olduklarından bahsedebilirim.

12 yaşında çocuk iş tutsun sen yat.
Aşırı mantıklı bir davranış.
Silerken düşse ana babasına ne diyeceksin mesela? Köylü kurnazi

12 yaşındaki biri silemez camı
Büyütülecek bir mesele değil buraya konu açıp üyelere cevap yazana kadar yapardınız bile hastalık durumu o kadarcık rica edilebilir bir şey olmaz.

Merhaba. Kuzenim ( dayımın oğlu) küçük bir operasyon geçirdi(10 yaşında). Yengem ve dayım hastanedeler . Nenem bana dedi ki kuzeninin odasının camları kirlenmiş temizle . Ablasi var 12 yasinda ama baya boylu bir kız 150 boyu var yasina ragmen eli kolu da uzun .Bende dedim ki içimden o varken ben niye sileyim
Yanlış mı yapıyorum şimdi bunu neneme soylesem yanlis anlar mı?
Bir cam sonucta ama ne bileyim sinir oldum bana böyle diyince. 19 yasindayim
Kalbin kötüymüş...Yazık...

Öf bu neneler de niye her şeye karışıyor anlamıyorum. Geç bir köşede otur azraili bekle demi yok. Her şeye müdahele

X