Biliyorum cok basit bir mevzu ama kafaya taktim .

Emily19

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2022
425
387
Merhaba. Kuzenim ( dayımın oğlu) küçük bir operasyon geçirdi(10 yaşında). Yengem ve dayım hastanedeler . Nenem bana dedi ki kuzeninin odasının camları kirlenmiş temizle . Ablasi var 12 yasinda ama baya boylu bir kız 150 boyu var yasina ragmen eli kolu da uzun .Bende dedim ki içimden o varken ben niye sileyim
Yanlış mı yapıyorum şimdi bunu neneme soylesem yanlis anlar mı?
Bir cam sonucta ama ne bileyim sinir oldum bana böyle diyince. 19 yasindayim

Şaka mı yapıyosun? 12 yaşındaki çocuk bahsettiğin. 12. Silmeyeceksen ben silmem de ama babaannene 12 yaşındaki çocuk camları silsin deme. Çok anormal bir yaklaşım olur bu.
Çok büyük değil ki Ablacığım camlar . Normal köy evi camı. Kafasının 2 karis yukarisinda bitiyor zaten cam

Kız 1.50 bayagı mı? Fındık kadar

Aile olmak akraba olmak özellikle zor günde, hastalıkta gerek. Ablası dediğin de daha 12 yaşında çocuk. Bir oda camı silmek zor olmamalı.
Halam gelir cam silerdi bize. Üstelik annemin 4 kızı olmasına ragmen kızların var onlar silsin demezdi bile.

Katiliyorum.

Nenenin cam silmeni istemesi daha da tuhaf ama ailenin kiymetsizi senin annen galiba. Saka gibi, cidden.
Hayir camlar nenemin cami değil ki . Yengemgilin evin cami .Bende bana demesine sinir oldum . Kuzenimin cam silmeye boyu da eli kolu da yetiyor . Alsın bi camsil bir bez silsin. Ben onun yaşındayken yapıyordum. Camlarin dışı değil ki sadece içi. Benim neden üstüme geliyorsunuz anlamıyorum

12 yaşında çocuk allah ruzası için yapabılırsın yapmasan da yapmak ısyemıyorum de

12 yaşındaki ufacık çocuk nasıl temizlesin cami? Camdan aşağı düşme ihtimalini düşündün mü hiç? Sadece içi demişsin ama sadece içiyle kalmayacağını herkes bilir.

Sende temizlemek zorunda değilsin, kirli kalsın bişeycik olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…