Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri bilgisi ve tecrübesi olan yardım edebilirmi?

BAYEN

orkide
Kayıtlı Üye
30 Mart 2010
74
0
herkese merhaba bu formu sürekli takip ediyorum ve okuduğum herşeyi denemeye çalışyorum fakat sonuç alamayınca bırakıveriyorum. Neyse asıl sıkıntım şu: ben 5 gündür düzenli olarak hiç aksatmadım yani akşamları 20dk masaj yapıyorum, sütyen takmıyorum, günde 2 bardak ısırgan veya rezene çayı içiyorum, gecede 1 bardak hayıt içip yatıyorum.dnü akşamdan beri göğüslerimin daha yumuşak ve sarkmış olduğunu gördüm sankı aşağı doğru bakmaya başlamışlar çok morelim bozuldu. acayip ağrı ve kaşıntı var büyümeyemi başlıyorlar acaba. yada masajı yanlışmı yapıyorum. Sizler sadece derinin üstündenmi daire ( kastetdiğim şey parmak uçlarıyla ) çiziyorsunuz yoksa benim gibi biraz bastırıp ovarakmı? N eyapayım bırakayımmı. sütyende takmıyorum ondanda olabilirmi. çok kötü oldular sanki ya kafayı yicecem ilk defa bu kadar hazırladım ve düzenli yapmaya başladım sonuç bu.

ne olur yardımcı olun bana

yokmu arkadaşlar sesime ses veren göğüslerim çık acıyor yanlış birşeylermi yapıyorum acaba böyle olupta daha sonra büyüyen oldumu lütfen cevap yazın.

canim bende hayit ve masaji uyguluyorum bndede acima oldu ama satkma olmadi bnde baya bastirarak yapiyorum ama masaji yukari dogru yap yani gogslerini yukari kaldiricak sekilde yuz masajinda bile sarkma olmamasi icin bunu oneriyolar bide dayanabiliyosan buz masajini dene oda gogusleri diklestirir

peki sen nekadardır yapıyorsun bir gelişme oldumu.ben daha yeni başladım

bende cok olmadi 10gun flan oldu ama 2gunde bir yapiyorum hayitta iciyorum olcu olarak farkettgni sanmiyorum ama dolgunlk oldu onu hissedyorum

Göğüslerin çok fazla oynanması ve yanlış hareketler oradaki yağ dokusunun azalmasına neden oluyor diye okumuştum biryerde, bence nazik davranmak lazım...

Göğüslerin çok fazla oynanması ve yanlış hareketler oradaki yağ dokusunun azalmasına neden oluyor diye okumuştum biryerde, bence nazik davranmak lazım...
ya byutmye calisrkn kucultmyelim dogru hareketler neler peki canim biliyomusun yaptigm seylerde yanlislik olmasin korktum simdi zaten bisey yok olandanda olmayalim:)

Ay vallahi ne olacak bu halimiz bilmiyorum her şeyde bir sıkıntı bir detay kafayı yicem. Bayağı dikkat istiyor bu iş. Her şeyin fazlası zarar kızlar. Neyse ben masaja devam ediyorum 9 gün oldu 20 dk kadar. Sadece şunu değiştirdim dün itibariyle, evde çörek otu yağı olmadığından bebe yağıyla yapıyordum düm akşam çörek otu yağıyla yaptım gelişmeleri yazarım. 20-25 gün devam edeceğim gözle görülür bir fark olmazsa başka yol deniyeceğim. şuan için değişiklik yok. Ama bu sefer öncekiler gibi vazgeçmiyeceğim.

nerdeyse butun basliklari okudum en cok etkisi gorulen serbetci otuyla yapilan karisimdan en fazla etki gorulmus ama bana cok yorucu geliyo aksam surup yatmak falan her sabah dus almak lazim bunlar ise yaramazsa onu deniycem galiba.senin gogs alti ve gogus olcun ne peki canim
cun ne

Hiç ölçmedim ölçmeyide bilmiyorum. Ama ben büyümediğini biliyorum hala başladığım gibi. Yine çok üzülüyorum. Bazı kişiler 3-4 gün yaparlar fark olur büyümeye başladı diye yazıyorlarya imreniyorum benim 10. Gün oldu hala aynı acı var kaşıntı var ama bir gelişme yok yaşlamı alakalı acaba anlamadım gitti..neyse 15-20 gün daha yaparım olmadı başka yol.

ısırgan ve rezene çayını bilmiyorum fakat Hayıt otu işe yarıyor günde iki kere tüketirseniz birde sarkma olayına karşı önerebilceğim bildiğimiz maden suyunu buz kalıbına koyun dondurun içindeki minareller hem cildi besliyor hemde dikleştirme özelliği var bunu yüzünüzede deneyebilirsiniz kırışıklığada birebir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…