Bilgisi olan

Berfin0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2021
626
202
Ramazanın 5. Günü femeraya başladım bir hafta sabah akşam kullandım bir hafta sonra kontrole gittiğimde yeteri kadar yumurta büyümediği için bir hafta da günde bir kez klomen kullandım klomene başladığım günden beri geçmeyen ishal var başına böyle bi olay gelen var mı acaba

Bende klomen kullandım bu ay gaz ve aşırı derecede kabızlık çektim valla bacım mahvetti beni ilaç dan olduğunun kanitimdayim çünkü ben hiç kabız olmam bide adetimi geciktirdi baya 8gun bende hamileyim sandım derken regl oldum

Ya İnan beni de mahvetti ben de çok nadir ishal olurum normalde geçmiyor ya tam geçti gibi oldu tekrar başladı ne zaman biter acaba beni mahvetti

Ya İnan beni de mahvetti ben de çok nadir ishal olurum normalde geçmiyor ya tam geçti gibi oldu tekrar başladı ne zaman biter acaba beni mahvetti
Canım ilaç bittikten 5gun sonra geçti benim şükür geçiyor ama işte yeni ilaca başladık mi yine oluyor ben yine oldum femera da

Canım ilaç bittikten 5gun sonra geçti benim şükür geçiyor ama işte yeni ilaca başladık mi yine oluyor ben yine oldum femera da
Ben hem femera hem klomen kullandım o yüzden yoğun yaşıyorum galiba. Aslında geçmişti ama adet olunca yine başladı. Bitince geçmezse bi doktora giderim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…