bilgisi olan yardim lutfen

xaylax

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2009
179
0
37
arkadaslar sizlere birsey soracagim biri bilgisi olan yada once yasayan varsa bana yardim edebilirmi bir haftadir adet gormuyorum yaklasik 6gundurde akintilarim kesildi hamilelik testi yapiyorum bir hamile gosteriyor bide bos yani hamile degil gosteriyor sonuc nedir bir bilginiz varmi yanliz ben clomidle yani ilac kullandim ayni klomen gibi sizde hapdan dolayimi oluyor ne olursunuz yardim

birde ymurtaliklarda sorunum var o yuzden ancak hapla hamile kalabilirmisim hormon almak icin hapin yani gebe kalirsam bebege zarari olurmu:KK43:(((((((

canım klomen gibi ilaclar gebelik testini pozitif yapmaz.adeti geciktirdiğinide duymadım.ama bende klomen kullandım adetim gecikti.çünkü hamileyim.senin için kesin çözüm kanda gebelik testi yaptırmak.ben tam adet günümde yaptırmıştım kanda.hemen çıktı.idrar testinde de çıkmıştı zaten.vede bu tür ilaçlar bebeğe zarar vermez.bir bebek sağlıksızsa zaten düşer.moralini bozma ve hemen bir kan testi yaptır.güzel haberlerini bekliyorum.

tamam cok cok tesekkurler ederim biraz rahatladim insallah bu kez hayal kirikligina ugramam

Merak etme, doktorun dediği şekilde kulalnırsan o tür ilaçlar bebeğe zarar vermez. Zaten bebek için kullanılıyor. Ama doktorun dediğinden farklı kullanmamak kaydıyla. Bir test yaptırıver istersen. için rahatlar.

Merak etme, doktorun dediği şekilde kulalnırsan o tür ilaçlar bebeğe zarar vermez. Zaten bebek için kullanılıyor. Ama doktorun dediğinden farklı kullanmamak kaydıyla. Bir test yaptırıver istersen. için rahatlar.

X