bilgisi olan var mı?

ipekfgf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2007
39
0
46
kızlar içimi yiyen bi sorum var.. allah korusun bebeğin kalbi dursa bunu hissedebilir miyiz? kanama yada herhangi bişekilde? ilk defa bebeğimi uzun süredir görmüyorum ve ayın 22 sine kadar da görmiycem.. daha çok küçük olduğu için de hissedemiyorum içimde.. belki paranoyakca ama elimde değil işte.. bilgisi olan varsa nolur söylesin..

bence kendını bole seylerle sıkma bebegının gayet saglıklı oldugunu dusunursen daha ıyı olur senın ıcın

canım zaman zaman elimizde olmadan endişeleniyoruz malesef.ama olcak şeyin önünede geçemezyiz dimi.allah korusun.iyi düşünelim ii olsun arkadaşım.bildiğim kadarıyla bi şekildede olsa yan etkisi olur diye düşünüyorum.

Biliyormusun İpek, bende aynı şeyi düşünüyorum özelliklede kontroller 1 ay a çıktığından beri, bi görsem diye gün sayıyorum, Allah korusun ama tabiyki hissedilmez ama anlaşılır bencede, o kadar doğal bi olayki yaşadığımız, Allaha sığınacaz o bize yardım eder.

aynı korkular benbdede oluyo bazen saatlerce kıpırdamıyo aklım çıkıyo ama bi pıt sesi karnımda benim hemen moralimi yerie getiriyo demenkki herkeste var bööle korku allaha emanett evlatlarımız ve biz

bebek ölürse bütün hamilelik belirtilerin bir anda hepsi birden biter benim öyle olmuştu şüphelenmiştim ama drye de gitmemiştim .internetten bakmıştım hafta gereği gibi duruyordu ama sen endişelenme 12.haftayı atlatmışsın ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…