Bilgisi olan hamile miyim

narintanyeri

Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2023
630
149
31
Merhaba 3 yıldır çocuk istiyoruz ama olmuyor 2 kere kimyasal geçirdim 2 snde de lekelenme olarak belirti ve uyku hali oluştu bugünde olmazsam adet 3 gün gecikmiş ölüyorum 10 gün felan kokusuz kaşıntı felan olmayan peynirimsi bir akıntı oluştu şuan normal akıntı var dün bir kaç kez hafif adet ağrısı gibi ağrı oldu bugün içim bı değişik hamile olma ihtimalim var mı belirti felan birşey yok bunlar hariç test yapsam mı bilemedim olumsuz olunca ümidim kesiliyor hamile olma ihtimalim varmidir

Canım 3 gün gecikmişsin test yapsana bu belirtilerle acabalarla olmaz yap test bakalım inşallah vardir

Bence bir hafta bekle kimyasal gebelik gibi seylerde umudun kırılır. Bir hafta geçsin öyle yap ben azindan hep bir hafta bekledim.uzulmemek adina

3 yıldır olmuyor demişsiniz. Doktora gittiniz değil mi? Bir sebebi verdi mi size?

Canım sürekli test yapıp hayal. Kırıklığına uğrayan biri olarak yazıyorum 1 haftanı doldur ve direk kan. ver testlerle hiç uğraşma

Tamam canım haklısın
Ben üç defa hamile kaldım. İlkinde bir hafta sonra test yaptım, ikinciyide öyle yaptım kalbi durdu.. üçüncüde adetten 15 gün sonra vücudumda farklı şeyler hissettim kasik batmasi ama hiç olmazdi. Arkadaşım illa yap dedi adetten üç gün önce yaptım negatif iki test almıştım birinide bir gün önce yaptım negatif. Sonra adet olmadım bir hafta sonra direkt kan verdim pozitifti. Yani öncesinde yapmak sacma hamile olursun çıkmaz üzülürsün. Bekle bakalim inşallah hamilesinizdir

İnşallah canım benim 2 kimyasalda o tür belirtiler verince aceba her gebelikte illa belirti veriyormu yani 1 nde olduysa diğerinde de belirti kesin verir mi o 2 kimyasalda verdi ya diyorum kesin hamile değilim belirti 0

Mrb bişey sorabilir miyim? 16 Haziran yumurtlama günümdü 17si çatlama. Bugün test yaptım kaset olanından. Negatif çıktı. Yarın regl günüm silikte olsa cikmazmiydi pozitifi gormezmiydim diyorum 4aydir bebek istiyoruz daha mı alışamadı vücudum anlamış değilim ya da hazır mı değil ben böyle zor olduğunu bilmiyordum gebelik oluşumunun. Bilsem önceden isterdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…