Bilgisi olan aktarım yapabilir mi ?

zu_mra42

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2023
12
-2
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum
İki oğlum var benim ve 3. Çocuğu yapmayı düşünüyorum olursa Allah'ın izniyle kız istiyorum bende eşimde öyle bı yandanda korkuyoruz tanı oda oğlan olur mu diye ama yinede taktir ilahi
Kız için bazı yöntemler duyuyorum ama yapipta deneyen var mı yada bildiğiniz hangi tür yöntemler var bilgi verirseniz sevinirim 🤲🤗

Erkek olursa diye korkuyoruz cümleniz bi değişik.
Erkek olursa diye değil hanım efendi iki oğlum var zaten kız istiyoruz biz ama bazı yöntemler varmış olupta deneyen var mı diye sormak istedim sadece oglanda olursa yine başım gözüm üstüne oda Allah dan geliyor sonucda ama benim gönlümü Allah biliyor siz boşuna yorum yapmayın burda

Erkek olursa diye değil hanım efendi iki oğlum var zaten kız istiyoruz biz ama bazı yöntemler varmış olupta deneyen var mı diye sormak istedim sadece oglanda olursa yine başım gözüm üstüne oda Allah dan geliyor sonucda ama benim gönlümü Allah biliyor siz boşuna yorum yapmayın burda
Kıçımdan uydurmadım hanımefendi, sizin cümleniz bu?
bı yandanda korkuyoruz tanı oda oğlan olur mu diye

Kicinizi başka konularda kullanın siz teyze
Ay şu teyze diye aşağıladığınızı sanmanız yok mu :KK70: 2 yaş var aramızda, 2 sene dayanın sonra siz de teyze olursunuz üzülmeyin.

Allah gönlünüze göre versin, atar yapmaya gerek yok. Erkek olur diye korkuyoruz ağır bi cümle, dikkat edin diye dedim.

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum
İki oğlum var benim ve 3. Çocuğu yapmayı düşünüyorum olursa Allah'ın izniyle kız istiyorum bende eşimde öyle bı yandanda korkuyoruz tanı oda oğlan olur mu diye ama yinede taktir ilahi
Kız için bazı yöntemler duyuyorum ama yapipta deneyen var mı yada bildiğiniz hangi tür yöntemler var bilgi verirseniz sevinirim 🤲🤗
Denedim erkek oldu. 🤣🤣 illa kiz istiyorsaniz kibrista tup bebek yapabilirsiniz. Yoksa 3 oglanla hayatta basarilar 🤣🤣

X