Bilgisayar...

Exorcist

Pantolonlu Bulut
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
799
11
Kadınlar diyor ki.........
>Bilgisayar erkektir, çünkü bilgisayarlar aslında sorunları çözmek için yaratılmalarına rağmen ömürlerinin dörtte üçünü sorun yaratarak geçirirler.
Daha da önemlisi bunlardan bir tane aldığınız an, biraz daha sabretmiş olsaydınız daha gelişmiş bir modeline sahip olabileceğinizi görüp pişman olursunuz

Erkekler diyor ki..........
>Bilgisayar kadındır, çünkü onun mantığını yaratıcısından başka kimsenin anlaması mümkün değildir. Yaptığınız en ufak hatayı bile hafızasına kaydedip tekrar tekrar önünüze koyar. Ve bir bilgisayar aldıktan kısa bir süre sonra fark edersiniz ki, asıl parayı ona gereken aksesuarları almak için ödersiniz

ben de daha çok erkeğe benzetiyorum...
paylaşaımın için teşekkürler. emeğine sağlık...
sevgilerimle...

bende ilk böyle bi yazıyı okuduğumda kadına bezetiyodu baya takılmıştı aklıma..
özelliklede " yaptığınız bişeyi asla unutmaz karşınıza getirir" gibi bişey diyodu..
:)

İşte her iki tarafta birbirini tanımlamakta geç kalmamış... Güzel tespitler. :laugh:

ay çook hoş bnce ikisi de çok uygun çok güzel bir tespit ::eyes: :eyes:

bence her iki taraf içinde yazılanlar doğru tesbit.hayatta kimse mükemmel olamıyo malesef.erkeklerınde kadınlarında eksi ve artıları mevcut.önemli olan bunları değerlendirebilmek.ben böle düşünüyoruma.s

bence iki tesbitte doğru olabilir..
çünkü kadına göre erkek
erkeğe görede kadın

arkadaşlar konuyla dolaylı ilgili ama ben bi laptop almak isityorum.elimde bi takım özellikler listesi var.bu özelliklere sahip bi laptop ın piyasa değerini öğrenmek istiyorum.konuyla ilgisi olan arkadaşlar cevap verirse minnet duyarım
Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…