bilginize,yardımınıza ihtiyacım var arkadaşalar!!!

jarnana_21

anne olmak istiyorum
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
2.314
16
1hafta önce şiddetli kasık ağrısı bel ağrısı batmalar hiç hareket edememeler yaşadım kasıklarım berbattı doktora gittim ve 6cm solda kistim olduğunu öğrendim kanda b hcg gebelik negatif 0,25 çıktı ama doktora gitmeden önce gece gebelik testi yapmıştım çamaşır makinesinin altına gidince sonucu göremedim doktordan geldiğimde zor bela çıkarttım neyse çift çizgiydi aynı pembelikte değildi ama pembeydi resmen akşama kadar baktım eşimede gösterdim hatta neyse dün yine yaptım bugün baktım silikte olsa çift çizgi yine kafam karıştı kanda ultrasonda gebelik yok 6cm kist var adetimi en son 4ocakta görmüştüm halen adet olamıyorum ve bugüne kadar yaptığım testlerde hiç ertesi günü çift çizgi görmedim silik bile olsa hep tek çizgiydi 2gün geçse bile çıkmıyordu çöpten alıp baksam bile olmuyordu ne olur yardım edin kafam çok karışık söktürücü alayımmı bekleyeyimmi ne yapayım :çok üzgünüm:mafoldumben gebelik olabilirmi ki benim gibi yaşayan varmı???

canım gebelikten farklı nedenlerden dolayı da idrarda cift cizgi cıkabiliyormus.. ama kan testinde yanlıs sonuc cıkmıyor ama karısıklıklar olabiliyormus bence tekrar farklı bir yerde kan testi yaptır yine negatif cıkarsa o zaman tedaviye baslarsın :)

sağol canım senden başka kimsenin bilgisi yok sanırım ve de yardımcı olma isteği teşekkür ederimopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…