bilginize ihtiyacım var...

sevdicicegim

ANNEYİM MUTLUYUM :)
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
475
89
39
merhaba arkadaşlara.s.
benimde ufak bi sorunum var.ben 14 haftalık hamileyim şuanda bi sorunum yok çok şükür hamilelikten öncede duygusal sulu gözlüydüm şuanda bile komik yerlede ağlayasım geliyo ama tutuyorum kendimi bebeğime zarar gelmesin etkilenmesin die ağlayamadığım zamanda boğazıma düğümleniyo sanki ama yinede tutuyorum sıkıyorum ama acaba buda bebeğe zarar veririmi acaba birine kzıdığım zamanda ağlamak istiyorum ama yine tutuyorum bu durumu buaralar çok yaşamaya başladım bi bilginiz varmı acaba bu konudaCADIARZU
bide benim sol kalçamda bel kısmımda dayanılmayacak kadar olmasada hareketlerimi kısıtlayan hafif bi ağrı var bu konudada beni aydınlatırsanız sevinirim:kedi::1hug:

benımde belımde agrı oluyor hamıle kalmadan once de olurdu ama temızlık yaptıktan sonra sımdı ıse hemen hemen hergun agrı var.
bende ruya gordum sabah esıme anlatıyorum ama aglaya aglaya ne kadar tuhaf dımı ruya sonucta ama elde degıl aglamamak.hormonlardan olsa gerek bu gereksız aglamalar...

ağlamak geldiği zaman içinden mutlaka ağlamak lazım,abartmadan feryat figan olmadan :) çünkü içine atarak daha çok etkilersin. kendin de normalde ne kadar etkilenirsin ki bir de bebek çok etkilenir. ağrıların normal olduğunu düşünüyorum. her hamilenin yaşadığını duydum. ben kendimde yaşadım.. yine de şiddetlenir ve devam ederse sormak lazım bir bilene, uzmana..

ağla canım ağla hiç kasma kendini bu günlerinde geçecek çünkü
ağlamazsan daha çok birikiyor ve bebeğini daha çok üzüyorsun şimdilik küçükmüş daha o kadar etkileneceğini sanmıyorum ilerki aylarında duyguları anımsamaya başlıyacak o zamanlar daha dikkatli olmalısın
ama zaten gereksiz yere olan gözyaşların ona şimdilik zarar vermez sanırım..

öncelikle teşekkür ediyorum vakit ayırıp cevapladığınız için ama bana devamlı stres üzüntü yok ağlama etkileme çocuğuda dendiği için tereddüt ediyorum ama ağlamadığım zamanda boğazıma bişiler saplanıyor sanki ne yapcam nasıl davrancam şaştım kaldım..:bbo:

X