bilginize ihtiyacım var...

sevdicicegim

ANNEYİM MUTLUYUM :)
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
475
89
39
merhaba arkadaşlar
ben 3 aydır bebek için uğraşıyorum adet olmama 6 gün kaldı bikaç gün öncesine kadar adet belrtilerim vardı karnım ağrıyodu göğüslerime el sürülmüyodu şimdi çok az acı var ama Adet olmadım akıntımda yok illa akıntı olması şartmı??kafam çok karışık günüm gelmediği için testte yapamıyorum şuanda sadece adet günlerimde karnım şişer o var sadece akıntı olması lazım diolar ama bende hiç akıntı yok olması şartmı bilen arkadaşlar bana yardımcı olabilirlermi şimdiden teşekkürler a.s.
İNŞALLAH BİZDE BİRGÜN ANNE OLURUZ ALLAH İSTEYEN HERKESE VERSİN:ecrin_bebek::CüvCüv:

canim belirtiler genelde yumurtlamadan sonra hemen gösterirmis kendini bende bilmiyorum ama bu ay benimde senin gibi gögüslerimi elleyecek durumda degil uclari fena halde aciyo benim adetim gecti 3 4 gün öncesine kadar adet olacakmisim gibi sancilarim vardi ama gecti akinti olayina gelince benim 2 hafta önce cok yogun bir akintim vardi hic böyle olmamisti sürekli camasir degistirmem gerekiyordu ama oda gecti yani herkeste ayni seyler olacak diye bisey yok ama gögüs agrisi bazen basli basina bir belirti olabiliyo ben hamilemiyim bilmiyorum ama pazartesi ögrenicem allah nasip ederse.bence sende adet gününün gelmesini bekle eger gelmezse bir kac gün sonra test yap derim simdiden bisey söylemek cok zor tabiki ama sunu diyebilirim bende ilk gögüs agrisiyla süpheye kapildim ardindan akinti oldu sonra kasik agrisi ve gaz suan hic biri yok gögüs agrisi haricinde:==))))))p.tesi günü sana daha genis bilgi verebilirim eger hamileysem degilsem benim dediklerimi aldirma günün gecsin test yap:))))) hersey gönlünce olsun canim

çooook teşekkür ederim...
inşallah hamilsindir mutlaka haberlerini bekliyorum canım.
çok zor beklemek yaaa...
boşuna ümitleniyorumdur belkide daha 6 günüm var

inşallah hamilesindir canım daha gününe var ama ben günüme daha 4 gün varken meraktan ypmıştım ve silikte olsa çıkmıştı :) kimbilir belki sende de çıkar akıntıya gelince ben hiç hatırlamıyorum akıntım olduğunu

kimse yok galiba cevap verecek:çok üzgünüm:
cevap veren arkadaşlara çok teşşekkür ederima.s.

ben adetime 3 gün kala yaptım çıktı..bekleme bence biran önce yaptır test..hayırlısı olsun...aralık annelerine bekliyoruuuuuummm.....

Son düzenleme:

canım benim..zaten muhtemelen geçen hafta yumurltladın..eğer döllenme olduysa 3 gün sonra bile kanda belli oluyor..benim ilaç kullanmam gerekiyordu 3 gün önce yaptırdım..eğer için rahat etmeyecekse bekleyemiyceksen kan tahlili yaptırabilirsin.evde test pek kesin olmuyor bence..
hayırlısı olsun..inşallah sen de gelirsin aralık annelerine..

arkadaşım aynı senın durumunu yaşıyorum 3 aydır gebe kalma umuduyla geçiyorum zamanımı ve adetime 5gün var dün yerımden hiç kalkamadım kasık ağrısından ama adet sancısına pek benzemıyodu affedersın ama alt tarafımdüşcekmiş gibi bi agrı vardı gögüslerim pek belırtı yok akımtım vardı ama son 3 gündür yok bende merakla beklıyorum tek güvendıgım yumurtlama günlerimde şiddetli sol kasık ağrısı çektım inş. bu ay hepimizin yüzü güler sevgıler sonucu bildir :)

geldimi kırmızılar ?

gelmediyse sakın stres yapma diyebilirim sana ..
stres bile regl geçiktirebilir ..

hem bu saydıgın şikayerler daha başka bir şeyden olabilir .. bebek olmayabilir sebebi doktora görün bence ..

biraz daha bekle veya ..

reglın düzensizliği bir çokşeye işaret olabilir.

benim normalde adetlerim düzenli aydan aya olmuyorum ama 22-25 değişir tabiki bi problem olabilir bilemem ama bi iki gün bekelyip test yapcam
belkide strestende olabilir dedğin gibi akıntım çok denilemez çünkü ve burdan edindiğim biliglere görede akıntının olması gerekiyomuş kafam çok karışık bişey düşünemiyorum aklımı başka yere vermeye çalışıyorum olmuyo en ufak ağrımda adet oldum zannediyorum testte yapmaya korkuyorum nolcak benim halimdelikafadulden

canım illaki akıntın olmak zorunda değil hamile olman için ama çok istiyorsun ya psikolojik olarak gecikme ve belirti gözlenebiliyor yani psikolojik gebelikler olabiliyor ama sen bence en kısa zamanda bir test yaptır neden adet olamadın öğren inşallah hamilesindir canım

en önemlisi her belirtiyi bebek diye yorumlama ..

unut herşeyin hayırkısı de umutlanma sonu hüsran olmasın ve ne olursa olsun ihmal etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…