Bilgili biri yardimci olabilir mi

mevsimselcicek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2024
11
1
19
Bilgim yok fazla ondan dolayı bu soruyu soruyorum kac gündür stres içindeyim şimdi diceksiniz streslenceksen neden yaptınız diye pişmanım zaten her neyse 2 Ekim regl olma günümde erkek arkadaşımla sürtünme olayı gerçekleşti ama içime felan girmedi bosalma vs şeyler olmadı normal olduğum gün sayısı kadar da regl oldum sonra arkadaşım hamilesin felan diyince daha çok stresliyim kaç gündür yemek yemiyorum midem bulanıyor kime sorsam hepsi işte bosalmasi gerek içeriye girmesi gerek dedi biri bana yardımcı olabilir mi rica etsem

Ya gerçekten aklımı oynatacağım artık bütün site sürtünerek ilişkiye girip hamile miyim diye dolaşan andaval kaynıyor. Allahım sabır ver. Dünyadan haberiniz yok önünüzü görmüyorsunuz ama her haltı yiyorsunuz. Sonra hamile miyim. Yettiniz artık ya bu kadar korkacaksanız yemeyin her haltı

Hamile olduğunuzu zannetmiyorum.

Surtunmeyle hamile nasil kalacaksin anladim bide bekarsan ne gerek var ya rabbim Sen evladinda hayirlisini ver biz icine asilama yaprieiyoeuz tutmuyor senin Kimi surtunme ile kalacaksin tabiki daha fazla bisey olmdiysa
Hayır olmadı zaten arkadaşımdan dolayı baya stres oldum bosalma felan hiç olmadı içeriye bile girmedi zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…