Aile Planlaması Bilgilerinize ihtiyacım var

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

uykucubiri

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
132
26
Merhaba ben ayın 13ünde doğum kontrol hapına başladım. Hayatımda ilk kez kullanıyorum dr ara kanama için verdi. Adetim biteli 7-10 gün oldu hala kahverengi akıntım geliyor bu normal mi normalse ne zaman geçiyor? Ve d.k hapı ara kanamayı geçirir mi bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim şimdiden sağolun

Bişey söylicek olan yok muuu(
Merhaba, kahverengi lekelenmeler için bana da doktor doğum kontrol hapı vermişti geçen yıl, fakat migreni tetikler düşüncesi ile kullanamadım, bu sene ise başka nedenle primolut n ve estrofem kullanmam gerekti, 3 gün sonrasında adet oldum, şimdi ikinci adeti bekliyorum, kısaca özetlemek gerekirse mümkünse farklı bir doktorun fikrini alın, primolut veren doktorlar var, bu sayede adeti düzenleyip ara kanamaları engelleyebilir.

Doktora gittiğimde tekrar sorucam teşekkür ederim ama kahverengi leke yapıyor galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…