bilgilerinize ihtiyacım var kızlar

fffiliz

cennet kokulum
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
1.264
23
41
merhaba size sormak istediğim şu : adetim biteli 1 hafta oldu ve bu aralar kasıklarımda tuhaf bir ağrı var çok şiddetli değil sanki bir ağırlık var gibi bunun nedeni ne olabilir ve 3 aydır bebek istiyoruz

guzelim muhtemelen yumurtlama gunlerindesin, hemen calismalar baslamali; cunku regle basladigi gunden hesapla 11_15 yada 16. gunler arasi hamilelik sansi yuksektir. senin reglen biteli bir hafta olmus yani reglen yaklasik 12 gun once baslamis tam hesaplara uyuyor bugunden itibaren onumuzdeki 4_5 gunu iyi degerlendirmelisin bence; ozellikle yarin ve pazartesi:))

dogru anlattigima emin olmak icin soole bir ornek vereyim dedim: 1 aralik regle oldum diyelim; 12 ve 16 aralik arasi bebek icin sansimin en yuksek oldugu gunler, reglenin basladigi gun bu hesaplarda hep birinci gun kabul edilir; Insallah baslik acarsin bura iki haftaya, hamileyim diye:))

Umarım hamişsindir ama bazen üşütmektende olur bu tür ağrılar benimde u ay çok ağrıdı kasıklarım malesef bide ümitlendim meğer reglim gecikmiş

inşallah yumurtlama günlerim olduğu içinde bende ağrıdan çok sanki oralarımda ağırlık varmış gibi allah isteyen herkese bana da bebiş nasip eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…