Bilgilerime ulaşmış

Doğru söylüyorsunuz zaten heyecanım gecince yaptığım bir aptalca gelmeye başlamıstı

Flort zannettgimiz nereden çıkardınız ki? Yaptigi sey tehlikeli ve kıroca gerçekten isteyen bir insan kalkar buraya gelirdi en başta o yüzden uzatmayı düsünmüyorum

Flort zannettgimiz nereden çıkardınız ki? Yaptigi sey tehlikeli ve kıroca gerçekten isteyen bir insan kalkar buraya gelirdi en başta o yüzden uzatmayı düsünmüyorum

yani bu sohbet o noktaya geldiyse zaten bu kişiyle bu sohbeti uzattığınız içindir ama yine de siz bilirsiniz. bu durum ısrarlı bir şekilde devam ederse kendinizi korumak için almanız gereken önlemleri bir hukukçuya danışın lütfen.

Yaptığı asla etik değil bu arada biliyorsunuz değil mi? Doktor hasta ilişkisi meslek etiğine aykırıdır

E nabizda acil ulasilmalar için numara yazdın mı ? Ordan babana ordan da annesine ulaşmıştır.yasal değil şikayet et.

O kadarlık bir durum yok simdilik takıntı yapacağını zannetmiyorum

Bu bazı insanların düşmanları olması beni çok güldürüyor. Kimsin necisin sana kim niye düşman olsun ki. Aman ruh hastası bu bulaşma buna fazla.
Diğer sektörleri bilmem ama sağlık sektöründe var. Klinisyenler birbirinin kuyusunu kazıp müşterileri (!) kendilerine çekmeye çalışıyorlar. İtibar önemli.

Diğer sektörleri bilmem ama sağlık sektöründe var. Klinisyenler birbirinin kuyusunu kazıp müşterileri (!) kendilerine çekmeye çalışıyorlar. İtibar önemli.
Doğrudur ben sağlık sektöründe değilim bilmiyorum. Ama yine bu bu herif her türlü anormal uzak dursun.

Hasta bilgilerinden babamın numarasını bulur mu

Eğer babanız o hastanede muayene olmuşsa bulacagını düşünüyorum.Sonuçta bilgiler hastane sisteminde saklanıyor.Bence bu doktordan uzak durun.Psikopatın tekine benziyor ve ciddi birisi hiç değil.Amacı eğlenmek

ben bakmıştım bi tanesine, bazı bilgileri ücretsiz çıkarıyor panel
ama daha derinlemesine sorgular için ücret istiyor adres vs
ayrıca ücretsiz çıkan bilgiler %100 doğru değil
denemek için kendimi ve aile bireylerimi sorgulamıştım
mesela üzerine 2 hat olan ve ikisini de aktif kullanan kişimizin 2 numarası da o sistemde çıkmadı. hatların yasal sahibi de kendisi ve ikisi de faal
ama kaç sene önce kullandığı numarası çıktı.
annemin tel no benim adıma kayıtlı mesela. ama bu numara benim sorgulamamda çıkmadı
annemin tel no kısmında da fi tarihinde kendi adına kullandığı eski numarası çıktı vs
ha tc no falan hepsi kabak gibi ortada o ayrı konu
tc'lerle başka panellerden başka bilgilere ulaşılabilir herhalde
bi de o işlerde acayip para dönüyormuş üyelik satıp pasif gelir kazanan bile var
ay ilginç

Yok mümkün degil baska sehirde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…