Bilgi verebilirmisiniz

denizadem

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2023
42
8
34
Merhaba arkadaslar beni bir aydinlatabilirmisiniz
Benim sağ yumurtaligim alındı kanserden dolayı sol yumurtaligimla hamile kalabilirsin dediler yıl 2019
2 yıldır evliyim ilk yılda hamile kalamayinca önce bakirkoye gittim bir testler rahim filmi felan sağ tıkalı solda hafif derece sıvı var hidrosalpinks yazıldı raporda tüp bebek yapabilirsin dediler burda yok diyip beni gönderdiler
Cam sakuradan randevu aldım muaye test ofis histeroskopi sonrasi beni tüp bebege yonlendirdiler onkoloji gozuk dediler hidrosalpinks olan tüpün hafif derecede olduğu için ofis histeroskopi sırasında şu verilmiş karnıma geçmiş
Şimdi ben tüp bebege kabul edilirmiyim
Yoksa asilamami olur bu işler nasıl olir bilen varsa beni bilgilendirebilir mi
Not:düşük over rezervi nedeniyle salı günü cam sakuranin tüp bebek servisiyle goruscem

Aşılama da ekstra maliyet bi de ihtimali düşük. Ona vereceğin parayla tüp bebek ilaçlarını alabilirsin gene sen bilirsin ama bi düşün

Merhaba arkadaslar beni bir aydinlatabilirmisiniz
Benim sağ yumurtaligim alındı kanserden dolayı sol yumurtaligimla hamile kalabilirsin dediler yıl 2019
2 yıldır evliyim ilk yılda hamile kalamayinca önce bakirkoye gittim bir testler rahim filmi felan sağ tıkalı solda hafif derece sıvı var hidrosalpinks yazıldı raporda tüp bebek yapabilirsin dediler burda yok diyip beni gönderdiler
Cam sakuradan randevu aldım muaye test ofis histeroskopi sonrasi beni tüp bebege yonlendirdiler onkoloji gozuk dediler hidrosalpinks olan tüpün hafif derecede olduğu için ofis histeroskopi sırasında şu verilmiş karnıma geçmiş
Şimdi ben tüp bebege kabul edilirmiyim
Yoksa asilamami olur bu işler nasıl olir bilen varsa beni bilgilendirebilir mi
Not:düşük over rezervi nedeniyle salı günü cam sakuranin tüp bebek servisiyle goruscem
Zeynep Kamil'e git canım orda tüp bebek bölümüne direkt. aşılama mı yoksa tüp mü olacağına oradaki doktorlar karar veriyor. ama ca gecmısın oldugu ıcın dırekt tup bebege alabılırler kı ihtimal daha yuksek bence daha ıyı olur

X