bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var.. sizce ben ???

roty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2009
187
0
Benim regli dönemim 31 günde gerçekleşiyor fakat yanlış hesaplayıp durmuşum bir hesaplayıcıda. bir kaçşey okudum ama kafam karışmadı değil şimdi ovulasyon günüden 5gün önce ve 2 gün sonrası en verimli gün diyor. ben günleri tutturamıyorum diye yakınırken aslında doğru tarihleri bulduğunda ovulasyon günününe yaklaşan ovulasyon gününden 5gün öncesine geldi ilişkimiz sonra ovulasyon gününden 2 veya 3 gün önce yine oldu ovulasyon gününde oldu son olarakta ovulasyondan 2 gün sonra oldu. yanlız bu anlattıklarım çok yeni oldu yani 21-28 aralık tarihleri arası. ama bende olmayan birşey var çok uykum geliyor yumurtalıklarım düne kadar ağrıyordu pek eş zamanlı değil önce sağ sonra sol gibi. Karnımın alt tarafında regliden 1 gün öncesiolan o ağrıdan oldu nerdeyse dün regl olacağım sandım o kadar belirgin bir ağrıydı. göğüslerim hiçşaşmaz 10gün öncesinden deli ağırmaya başlardı şimdi 9 gün kaldı ve ağrı yok gibi. bir kaç gün önce tansiyonum düştü sandık gece öyle bir başımdöndüki tansiyonumu ölçtük ama normal çıktı fakat ben yürüyemiyor gibi oldum. birde son olarak ben kış aylarında deli gibi üşüyen insan nerdeyse 1 haftadır yaz ayında uyuyomuşum gibi ki battaniye yorgan şeklinde yatarken şimdi yorgan fazla geliyo. nedir bu sizce belirtiolabilir mi bu kadar kısa bi sürede ne yapmalıyım ne kadar beklemeliyim ne kadar devam etmeliyim çalışmalara yardımcı olur musunuz tek başına okuya okuya kafam karıştı. ilk hüsranlıklardan sonra inanın kendimi her ay potansiyel hamilegibi görmedim ama bu ay böyle değişik reaksiyonlar verdi vücudum merak ettim. şimdiden herkese teşekkür ederim

[m.seda'yada ayrıca teşekkürler dün sağolsun anlattığım şeylere yorum yaptı]

Son düzenleme:
canım anlattıkların hamilelik belirtisiyle oldukça uyumlu ilişki günlerinizde gayet iyi umarım hamilesindir

benimde eşim ateşin mi var felan demişti bi kaç kere vucüt ısısı gerçekten ilk hamilelik belirtilerinden biri oldu benim için zemuszemus

çok sağol yasemen umarım öyledir. şimdi test için beklemek zor geliyor :))

bende geçen ay aynı senin gibi belirtiler yaşadım ama sonradan adet oldum çok umutlanmıştım malesef hamile değilim çok istemiştik ve bide önceki aya göre sanki adet belirtilerim değişmişti bakalım bu ay 17.sinde adet olmam gerekiyo ne olucak merakla bekliyorum

bende 6 gün var adetime bel ağrısı susuyorum sinir bozukluğu bi anda mutlu oluyorum akşamları üüyorum uykum geliyo yorgunluk var bide akıntılar oluyo 2 gündür ama bilmiyorum imş vardır bebiş

hadi ya inşallah merakla beklediğin sonuç yüzünü güldüren bir sonuç olur :Saruboceq:

inş hamilesindir canım yaaaa bende çok istiyorum rabbim nasip eder inş

bende 6 gün var adetime bel ağrısı susuyorum sinir bozukluğu bi anda mutlu oluyorum akşamları üüyorum uykum geliyo yorgunluk var bide akıntılar oluyo 2 gündür ama bilmiyorum imş vardır bebiş

inşallah çok istiyoruz çünkü, umarım sende hamilesindir. yoksa üzülmek yokkkk çalışmalara devam delikafadulden

bugün beklenen regli günümdü olmadı :)

slm umarım kırmızıları görmezsin ve bu ay Rabbim isteyen herkese bebiş müjdesini versin haberleri bekliyoruz

cnm bi atesini olcsene sabahlari yataktan cikmadan bende ayni senin belirtilerini yasadim
bi atesimi olcmeye basladim ki 37.1 ilk gun 37.2 ikinci gun ve simdi 37.3 yani cok sukur hamileyim
allah im sizede gostersin benimde goguslerim adetten once agirirdi ama agirmayinca yok bisey dedim
sonra 1 gunum gecti gogusler basladi agirmaya tuh adet olucam dedim meger sut topluyomus cok mutluyum 4 senedir bekliyoduk ve tam tup bebege basliyoduk tam 6 ay doluymus hastane burada cok farkli oluyo cok sukur allah im muhtac etmedi dilerim herkez bu mutlulugu yasasin

kızlar ınşaallah hamilesinizdir ama bu adet gecikmesi dışında yazdığınız ateş basması,uyku hali,sinir,akıntı,bel ağrısı vs... gibi belirtiler illa hamilelik belirtisi demek değildir ki,adet belirtisi de olabilir.Çünki ben 2 aylık hamile olduğum halde bu belirtilerin çoğu ben de yok,sadece akıntım var o da yeni yeni başladı.daha bulantım,baş dönmem bile yok.ama sizleri çok iyi anlıyorum,ınşaallah hepiniz en kısa zamanda hamile kalırsınız,burda en önemli belirti adet gecikmesi unutmayın.

slm umarım kırmızıları görmezsin ve bu ay Rabbim isteyen herkese bebiş müjdesini versin haberleri bekliyoruz

aminnn inşallah güzel haber veririm bende

senin adına çok sevindim inşallah herkes bu sevinci yaşar.. yanlız tuhaf birşey var reglim pek aksamazdı bugün 3. gün ve halen olmadı tek tuhaf tarafı her an regli olacak gibi bir his var ve göğüslerim fena halde acıyor inşallah regli olmam

benim annemde üstüne görürmüş ama hep der bilirdim ben :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…