bilenleri bekliyorum..

iklimmya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2010
340
8
herkese selamlar.. ben şu yaşıma kadar çok ihtişamlı makyaj yaptım diyemem ki zaten beceremem de.. şimdi sizden yardımlarınızı bekliyorum.. hem ürün konusunda (ki bu ürünler hem iyi hem ucuz olmalı:) ) hem de nasıl kullanacağım konusunda...
neler bana yakışır neler yakışmaz bilemiyorum kendimi anlatayım beyaz tenli siyah yüz tipim ovalimsi ama uzun da sayılır.. gözlerim kahverengi ve küçük.. özellikle göz makyajını yapma özürlüsüyüm üstüne üstlük allık bile nereye sürülmeli hala bilemiyorum mafoldumben sizlerle bir de foto paylaşayım en basit örneği bu kızın göz makyajı bile mükkemmel geliyor banaa..
biliyorum ki çook şey istiyorum ama nereden yardım isteyeceğimi bilemiyorum artık.. kursa gidiyim desem küçük bi şehirdeyim ve kurs falan mümkün değil.. yardımlarınızı bekliyorum.. herkese teşekkürler..

Eklentiler

• $makyajModasi.jpg
    $makyajModasi.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 81
canım nette çok güzel videolar var ordan biraz araştır istersen inan daha faydalı olur
sen makyaj yapmayı kafana koymuşsun kolay gelsin :)

canım makyaj yapmaya alışık değilsen en güzeli evde boş vakitlerinde bol bol pratik yapmaktır. özellikle göz makyajı için el becerini geliştirirsin. fotoğraftaki kadın gibi göze düzgün bir çerçeve yapabilmek için deneyim şart.

gözleri iri göstermek için göz kapağına beyaz ya da açık bir renk sürmelisin. gözünü açtığında üst kirpiklerinin olduğu yere denk gelen göz çukuru bitimine de koyu renk far sürmelisin. fakat iki far arada birbirine iyice yedirilmeli, açık tonla koyu ton arasında yumuşak bir geçiş olmalı. kirpikler için 2 kat rimel kullanmak da gözleri iri göstermenin baş şartı. ilk kat rimelden sonra kurumadan 2. katı sürmek gerekir. göz altlarına kalem ya da eyeliner çekerken de içine değil kirpik diplerinin biraz altına taşırırsan gözlerin iri durur canım. kalemin akmayan iyi bir kalem olsun.

kolay gelsin.

a.s. kızlar çok çok teşekkür ederim.. özellikle koyukahverengi sanaa :)) opuyorumnanaktan

X