Bilenler yaşayanlar yardımcı olabilir misiniz? 😑

Byblack

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2018
99
61
28
1 senedir evliyim Esimde sperm hareketi düşüklüğü var.Ve is yogunlugu sebebiyle cok sık calisma da yapamadik gun asiri vs. Olarak..genelde bir döngü icinde 3_4 kez birliktelik olurdu o da denk gelir gelmez belli degil.
Bu ay ilk defa gun asiri çalıştık yalniz yumurtlama cok bariz uzun surdu 8_9 gun kadar seffaf uzayan akintim oldu en son yumurtlamanin en yüksek oldugu gunden sonraki gun(eveli gun) bir doktor yakinimin önerisiyle yavas spermlerin daha hızlı ilerlemesi icin siringa yöntemi denedik hatta. simdi adetime 8 gun var hic akintim yok.Bu sekilde akinti olmadan hamile olduğunu öğrenen var mi?

Adetin geçmesini bekle canım,akıntı olunca hamilelik olacak dıye bırsey yok,kanda bile hamilelik ilişkiden 12 günn sonra çıkıyor,beklemek zor ama inşallah gönlüne göre olur

Benim hic akintim olmadi.9sene evvel ogluma hamileyken de olmamisti.

Benim hic akintim olmadi.9sene evvel ogluma hamileyken de olmamisti.
Cok teşekkür ederim gercekten cok guzel moral oldu bana suan simdi de hamilesiniz sanirim hayirli olsun Allah hayırlı evlat etsin .Peki bu hamileliginizde hissettiniz mi akinti vs degisiklik?

Cok teşekkür ederim gercekten cok guzel moral oldu bana suan simdi de hamilesiniz sanirim hayirli olsun Allah hayırlı evlat etsin .Peki bu hamileliginizde hissettiniz mi akinti vs degisiklik?

Yok canim bu gebeligimde de akintim olmadi. Cok teşekkürler guzel dileklerin icin Rabbin sana da nasip etsin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…