bilen varsa yazsın kızlar

umut_iklimi

Tanrı yağmurdadır ...
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2012
966
11
şimdi bi sorum olcak kızlar meesela benim adetim bitti ve o hafta bir kez birleşme oldu üzerinden 1 hafta geçti kasıklarımda adet olucak gibi acayip bi ağrı sizce ihtimal var mı çok saçma gelebilir ama aklıma takıldı bi kezden bişey olmas dimi ?

canım ben de adetimin 10. günü falan birleşme olmuştu aynı şekilde adet ağrısı gibi bişey vardı ben idrar yolu enfesyiyonu falan sancdım ama hamileyim

anladım peki ne zaman anladın hamile olduğunu tam olarak yani bu birleşmeden bi hafta sonra filan mı başladı ağrıların ay bilemiyorum ki üşütmüş olabilir miyim

anladım peki ne zaman anladın hamile olduğunu tam olarak yani bu birleşmeden bi hafta sonra filan mı başladı ağrıların ay bilemiyorum ki üşütmüş olabilir miyim

birleşmeden sonraki günler garip bir şişkinlik oldu aslında. kasık bölgemdeki şişlik inmedi ve gaz birikmesi gibi şişti, hala da şiş. bayadır girmiyordum siteye açıkçası sitwye girince konuları okuyunca yine umutlandım. duygusallaşma ve kasıktaki sancı gibi kasılmalar olunca da dayanamadım test yaptım

bende de ilişkiden sonraki günlerde kasıklarımda adet sancısı gibi agrı oluyor arada ve bugün sabah sol bacğım çok ağrıyordu gaz bu aralar çok sık oluor bakalım adet olmazsam test yapıcam ama dert günüme daha var bu arada çok fena öksürüyorum belki de üşüttüğümden bu şekil bi hisse kapılmışımdır umutlanmak istemiyorum :26:

X