Aile Planlaması bilen varmı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

nisotum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2009
28
0
39
kızlar doğum kontrol hapı aldınız 1 saat içinde yada yarım saat içinde tuvalete çıktınız bunun hap üzerinde bi etkisi olurmu bu konuda bilgisi olan varmı acaba tuhaf bi soru biliyorum ama hap etkisini kaybedermi ki

sanmıyorum vücuda girmiş bi kere. mide yaklaşık 40 dk da öğütür içindekini. sonra ince bağırsak kalın bağırsak vs. uzun bi yol var yani önünde. siz wc ye gittiğinizde hap değil daha önce yediğiniz bir şeyleri götürmüşsünüzdür oraya :)

tşk ederim bunu çok merak ediyodum ben:) bişey daha sorcam bende bazen hapım bitmeden kahverengi akıntı yada lekelenmem gelebiliyo adetimi normal oluyorum ama bu neden olabilir sizce

bence o lekelenme normal değildir doktora gitmelisin benimde basıma gelmişti enfeksiyon demişti doktor ihmal etmesen iyi olur

ama şuanda yok lekelenme normal oluyorum biara vardı öyle bi sorunum hapım bitmesine bikaç tane kala lekelenme gibi oluyodu hap bitince de reglim geliyodu şimdi maşallahhh ilacım bitiyo sora normal reglim geliyo ama olursa yine gidiyim haklısın canım teşekkür ederim

hap etkisini yitirmez canım, 1 saatte o ne öyle? ayrıca ben de 9 ay kullandım, ilk başladığımda lekelenmeler olabilir demişti dr. dediği gibi de oldu, sonra sonra geçti...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…