bilen var mı?

aslihanxx

Canım oğlum
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
577
2
43
adetime daha 4 gün var fakat hamile olabileceğimden şüpheleniyorum sabırsızlanıyorumda acaba erken test yapsam sonuç çıkar mı? kan testi ya da idrarla evde yapılan testlerden kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

adetime daha 4 gün var fakat hamile olabileceğimden şüpheleniyorum sabırsızlanıyorumda acaba erken test yapsam sonuç çıkar mı? kan testi ya da idrarla evde yapılan testlerden kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

kan testinde çıkar canım. idrarda çıkadabilir çıkmayadabilir. kan testi kesin sonuç verir.

Canım idrar testinde çıkmayabılir.Ama adetıne 4 gün kalmış kan tahlilinde kesin sonuç çıkar.inşallah hamişsindir canım:1hug:

kan testi yaptır canım kesin sonucu öğrenirsin 1 saat içinde...
hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin...

idararda cıkabılır kısıden kısıye farklılık qosterıor ama kanda kesın cıkar inş Hayırlısı Olur

aslıhanxx aynı durumdayız canım benimde adetime daha var ama gidip kan testimi yaptırsam diye düşünürken idrar testi aldım ama cesaret edemiyorum yapmaya negatif sonuç çıkar diye..

aslıhanxx aynı durumdayız canım benimde adetime daha var ama gidip kan testimi yaptırsam diye düşünürken idrar testi aldım ama cesaret edemiyorum yapmaya negatif sonuç çıkar diye..

yas23 nerdesin sen bakiiiim.. neden gelmiyosun aysonukızlarına.. çabuk yap o testiii :eek:klava:

kıslar yapcam ama bu ay çok olumsuzum hiç umudum yok. Bide negatif çıkcak iyice bozulcak moralim. Bi de eczacı dediki ancak adetini bir hafta geçtikten sonra çıkar dedi.

kıslar yapcam ama bu ay çok olumsuzum hiç umudum yok. Bide negatif çıkcak iyice bozulcak moralim. Bi de eczacı dediki ancak adetini bir hafta geçtikten sonra çıkar dedi.

canımmm silik de olsa çıkar bence.. hem hazır test almışsın.. neden bekliyosun. negatif çıkarsa da üzülme. geçmesini bekle. ama bence yap. hazır elinde test varken. erkenden öğrenirsin. 6 gün kala yapanlar var ve çıkıyo.

canımmm silik de olsa çıkar bence.. hem hazır test almışsın.. neden bekliyosun. negatif çıkarsa da üzülme. geçmesini bekle. ama bence yap. hazır elinde test varken. erkenden öğrenirsin. 6 gün kala yapanlar var ve çıkıyo.

moralim bozuluyor küçükkedicik. bak sen ne güzel cesaretliydin gittin yaptın ben çok korkağım... senağlama

kızlar benim çok fena kasıklarım ağrıyor sanki regl olucakmışım gibi. ayrıca çok fena akıntım var zaten bu ay çok akıntım oldu

Merhaba,
Fortel adet gününden 1 hafta öncesine kadar yüzde 100 doğru sonuç veriyor. Fiyatı 18 YTL
Geçen ay Fortel ile adetimden 1 hafta önce öğrenmiştim hamile olduğumu...
Ama çok sürmedi ne yazık ki...

canım ben adetime 1 hafta kala kan testi yaptırdım.iki saat içinde çıktı sonuç.ama erken yaptırdığımdan değeri küçük çıktı tabi.fakat hamile olduğumu söylediler.çok sabırsızlanıyorsan yaptır bence.

X