Menopoz Bilen arkadaşlar AMH değerim 0.07

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

deryaderya

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
2.118
1.686
Evli değilim arkadaşlar.42 yaşım.Kontrol için doktora gittim Amh değerim 0.07 çıkmış az önce ogrendim internetden araştırdım yumurta yok gibi algıladım.Sizlerden anlayan varsa yazabilirsiniz sonuç nasıl.Çok üzüldüm şimdi beynim durdu.

Cnm evet düşük diğer kan sonuçların nasıl fsh,E2,

Cnm evet düşük diğer kan sonuçların nasıl fsh,E2,
Benim 0.08 çıktı evet maalesef düşük ben 46 yaşındayım menopoz başlangıcı

Benim 0.08 çıktı evet maalesef düşük ben 46 yaşındayım menopoz başlangıcı

Benimde iki ay önce 0.13 idi geçen ay 0.23 olmuş bu arada bende 46 yaşındayım evliyim ama çocuğum yok.
Doktor sağlıklı yumurta varsa yumurta toplatma işlemi yapmamı önerdi.Erken menappz olabilir bekleme dedi.Tabi sağlıklı yumurta varsa ...... sizlere ne dedi.??

Benim 1 kızım var başka cocuk düşünmedim Allah kızıma sağlıklı uzun ömürler versin isteyen herkeze de nasip etsin bahsettiğim gibi bana menopoz başlangıcı dedi hatta 2.5 yıl kadar oluyor bu sonuç çıkalı şu an bilmiyorum değerim kaçtır. Benim menopoz başlangıç sürem sıkıntılı geçiyor çok kanamam oldu 1 yıl kadar şimdide sarkmalar oluyor şimdide doktora gittim menopoz değil kalınlaşma var dedi. Doktorlarda ilginç bilemedim...

Bu ay yaptırdığım kan sonuçlarında fsh:5 çıktı E2:146 çıktı üç dört aydır bu şekilde fsh daha önceleri 10 -13 arası idi 3-4 aydır düşük fsh doktor yükseklikler olabilir ama şuan menopoza girmediğimi söyledi

Bebeğiniz oldu mu tedavioldunuz mu bende 43 yaşındayım amh değeri 0.1.tedavi olduysanız bana da yardım edin lütfen.

Benimde fsh degerim 42’25. Amh 0.188 Lh 18 falan. Bendemi menepoza girdim arkadaslar 39 yasindayim adetlerde dengesizlikler basladi uyku problemleri basladi

Merhaba yaşım 41iki kızım var. Amh 0.07 ile iki ay önce doğal yolla hamile kaldım ve 8 haftalıkken düşük yaptım. Benim durumumda olup tekrar sağlıklı doğum yapan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…