Bildiğiniz dilek duaları var mı?

nergisscan

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2014
83
53
34
Merhaba, benim bir dileğim var. Bunun için hep dua ettim. Şimdi de sonuç bekliyorum. Bu sonucun olumlu olması için dilek duası etmek istiyorum. Bana onerebileceginiz dua, namaz vs. var mı?

HER KİM BU ÇALIŞMAYI 7 GECE ARALIKSIZ SAAT 23:00 İLE 06:00 ARASI

OKURSA NE İSTEĞİ OLURSA OLSUN ALLAHIN İZNİYLE HER TÜRLÜ MURADI

HASIL OLUR ……..

DİKKAT:YANLIZ ŞUNU UNUTMAMAK LAZIM ….;

• BU ÇALIŞMA İKİ UCU KESKİN KILIÇ GİBİDİR …
  • HAKLI OLDUĞUN BİR KONULARDA OKURSAN HAYIR SENİ BULUR …
  • HAKSIZ OLDUĞUN (IKI KİŞİNİN ARASINI AÇMAK , BİRİLERİNİ ZARARINA)UĞRATACAK NİYET ETMEK , MÜBAREK VE CINLERLE ISTİŞARE YAPMAKVS GİBİ HAKSIZ , FİTNEYE FESEDA DÜŞÜRECEK , NİYETLERLEOKUNURSA ŞER SİZİ BULUR TERS TEPER ZARARA UĞRARSIN.
**********AYETEL KURSİ 7 GÜN BU ŞEKİLDE OKUNULMALIDIR ********

*** 1.GÜN ( 50 )
*** 2.GÜN (170 )
*** 3.GÜN (220)
*** 4.GÜN (313)
*** 5.GÜN (50)
*** 6.GÜN (170)
****7.GÜN (313)

Merhaba, sizinle benzer durumdayım kısa süreli bir vaktim var dileğimin gerçekleşmesini bekliyorum. Tecrübenizi ve ne okumayı tavsiye edersiniz benimle paylaşır mısınız?

Merhaba, sizinle benzer durumdayım kısa süreli bir vaktim var dileğimin gerçekleşmesini bekliyorum. Tecrübenizi ve ne okumayı tavsiye edersiniz benimle paylaşır mısınız?
Ayetel Kürsi terkibini yapıyorum. O bitince de 9999 defa fetih suresinin ilk ayetini okuyacağım. Sonra bir iki günüm kalıyor onda da yasin suresini mübinli bir şekilde ve ismi azam suresini okuyacağım. En son da hacet namazı. Benim bir mucizeye ihtiyacım var da

teşekkür ederim paylaştığınız için. Allah kabul etsin inşallah

12 rekat hacet namazı çok etkili tabii kalpten ve ihlasla

Merhaba, benim bir dileğim var. Bunun için hep dua ettim. Şimdi de sonuç bekliyorum. Bu sonucun olumlu olması için dilek duası etmek istiyorum. Bana onerebileceginiz dua, namaz vs. var mı?
Benim, birşeyi allahtan isteyip ama vermesende razıyım duygusuyla ettiğim tğm dualar kabul olmuştur nerdeyse. Çok istediğim birşeyi kabul olsun diye bir sürü dua, ayet vs okuyupda hiç olmadığı çok olmuştur. Benim kendimce keşfettiğim şey, teslimiyet ve her ihtimale de razı olmak. Bir şeyi çok isteyince sınavı oluyor bazen. Ve dua ederken endişe etmemek de çok önemli. Dualarınız kabul olsun inşaallah

Nasıl kilabilirim acaba? Yani böyle tek tek hangi rekatta ne okunur vs var mı?
Nette anlatımları ve videoları da var youtube da.
4+4+4şeklinde kılınıyor.
1.rekat.Subaneke Fatiha 3 Ayetel kürsi
2,rekat .Fatiha 3 Felak 3 Nas
1.Oturuşta Ettehiyatü
3.rekat. Fatiha 3 Felak 3 Nas
4.rekat.Fatiha 3 Felak 3 Nas
2.oturuşta .Ettehiyatü , Salli ,Barik,ve rabbena duaları ve selam veriliyor
Bu şekilde 12 rekat bitiminde son oturuşta selam vermeden yeniden secdeye varıp 7 Fatiha 7 Ayetel kürsi 10 La ilahe illallahü vahdehü la şerike leh lehül mülkü ve lehül hamdü ve hüve ala külli şey'in kadiyr.
okunup sonra 1 kez
Allâhümme innî es-elüke bi meâqıdil izzi min arşike ve münteherrahmeti min kitâbike vesmikel a'zami ve ceddikel a'lâ ve kelimâtikettâmmeti en tüsalliye alâ seyyidî Muhammedin ve en taqdıye hâceti hâzihi.
okuyup dileğini dileyip .Amin deyip
tekrar oturup selam selam verilip bitiriliyor.
Yinede netten bakın. Ben bu şekil kılmıştım.

Cuma günü issiz bir yerde gusül abdesti alip 200,kere Ya Allah zikrini çekersek dileklerimiz gerçek oluyormuş

Hacet namazı kılıp 1000 ya latif 100 salavatı fatih okunursa bu terkip cok guclu her ne dileğin varsa yerine getirilir dileğinin olması icin kapi acilir

Bence de birseylerin olmadigini kabul edince artik sanki o şey oluyor teslimiyetle alakali herhalde beklemediğim bir sekilde dileğimle ilgili Rabbim yettim der gibi kapi açıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…