Bilal Erdoğan’a İtalya'da "kara para" soruşturması

katikula

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
34.741
12.324
Bilal Erdoğan’a İtalya'da "kara para" soruşturması
Savcılık harekete geçti
Facebook
Twitter
WhatsApp
Google
increase_font.png

decrease_font.png

Bilal Erdoğan hakkında Hakan Uzan tarafından verildiği ortaya Kara para aklama şikayet dilekçesi dikkate alındı. Savcı Emanuela Cavallo Bilal Erdoğan hakkında karapara soruşturması başlattı.

lg.php
img

Gazeteport'un İtalyan İlgiornale Gazetesi’nden aktardığı habere göre Hakan Uzan tarafından Floransa Barosu’na kayıtlı Avukat Massimiliano Annetta aracılığıyla savcılığa İtalyanca ve İngilizce verilen, Bilal Erdoğan’ın Türkiye’den getirdiği öne sürülen “yüklü miktarda paranın” araştırılmasını talebi uygun görüldü. Savcı Emanuela Cavallo Bilal Erdoğan hakkındaki kara para akladığı iddiasıyla soruşturma başlattı.

Bilal Erdoğan İtalya’ya eğitim amaçlı gittiğini Bologna’daki Johns Hopkins Üniversitesi’nde eğitimine devam ettiğini açıklamıştı.

Untitled-1(48).jpg

Odatv.com

ben gelecek yorumlari tahmin edebiliyorum:)italyanlar kendi islerine baksinlar.bir kac yil önce kendi ülkeleri yolsuzluk davalariyla calkalaniyordu.haaaa pardon unutmusum bizim halkimiz balik hafizaliydi.bir kac yil öncesini hatirlayip da tez canlilikla cevap veremez simdi.

ben gelecek yorumlari tahmin edebiliyorum:)italyanlar kendi islerine baksinlar.bir kac yil önce kendi ülkeleri yolsuzluk davalariyla calkalaniyordu.haaaa pardon unutmusum bizim halkimiz balik hafizaliydi.bir kac yil öncesini hatirlayip da tez canlilikla cevap veremez simdi.
Yalnız orada bir savcı vardı, Di Pietro galiba, Temiz eller diye bir operasyon başlattı..
Ortalık karıştı, ama öyle bir operasyon olduki, adam yılmadı korkmadı.. Adama ajanda dediler herşeyde.. Ama öyle böyle yolsuzlukları çıkarttı, ha oradada oldu inkar edenler vs. Ama orada hiç kimse adı yolsuzluğa karışanları yapmamıştır demedi, araştırdı ve oranın milleti bunu unutmadı. Adam sağ yaşıyor..
Bizim ülkemizde herkes kendi gölgesinden korkar durumda..

e iste o kadarini yurdum halki düsünmüyor ki.bazilari sadece yüzeyde olan seyleri diline doluyorlar.bizde artik gücler ayriligi diye bir kavram yok.yasama, yürütme, yargi hepsi tek elde toplanmis durumda.Tek el dediysem sözlük anlamini kastettim.Gercekten de ülkeyi tek bir kisi yönetiyor.kim hangi argümanla gelirse gelsin benim icin tek dogru bu.

bunlar hep yeni ve büyük Türkiye'nin düşmanları.

X