Bıktım artık kurtulmak istiyorum

helinciq

onla olmaktı isyanım!
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2009
66
0
sorun yanaklarım ve suratımın şekli

ne elmacık kemiği var ne çene sivriliği

yüzüm yuvarlak yanaklarım tombik

sırf suratımdan kilo almamak için sürekli yediklerime dikkat etmek zorunda kalıyorum

kilom normal olduğu halde olduğumdan şişko duruyorum bıktım artık bu durumdan..

su içsem yarıyor sanki surattan ibaret doğmuşum. :çok üzgünüm:

napmalıyım estetik falan var mı bu konuda çok mutsuzum ya artık :1no2:

psikolojim bozuldu resmen :1no2:

hayatım oturur musun yerine ya
o tombik yanakların seni ne kadar güzel gösterdiginin farkına var
aaa cıldırtma beni burda
zaten sen istemesen de eriycek 29 yasına geldiginde
neden stres yapıyorsun ki? güzelsin iste hem de dünya güzeliii
öptüm çok

Yüzünü ince gösterecek şekilde iyi bir kuaföre gidip saçlarını kestirirsen bu derdinden kurtulabilirsin gibime geliyor canım. Şimdilik aklıma bu geldi, hem yüzü dolgun kadınlara hep dikkat etmişimdir çok şirin yüz hatları vardır, güzel olurlar yani :)

Cnm lifting cihazları var. Yıllar önce bi bayan yüzü sıkılaşsın diye yüzüne her gün uyguluyordu ve sonunda çok pişman olmuştu çünkü yüzü incelmişti. Bence deneyebilirsin. Madem yanakların dolgun o dolgun yerlere lifting yapabilirsin hem sıkılaşır hemde sayıflar....

Cnm lifting cihazları var. Yıllar önce bi bayan yüzü sıkılaşsın diye yüzüne her gün uyguluyordu ve sonunda çok pişman olmuştu çünkü yüzü incelmişti. Bence deneyebilirsin. Madem yanakların dolgun o dolgun yerlere lifting yapabilirsin hem sıkılaşır hemde sayıflar....

yaa ondan türkiyede yok galiba ama
bizde bi aralar almak istiyoduk ..

benmde yüzüm yuvarlak,yanaklarım tombik ve elmacık kemiklerim yok..ne kadr makyajla vs ile hileler yapılsa da insan gerçkten rahatsız oluyo

Amerika Estetik Cerrahlar Derneği Başkanı dolgun yüz hatlarının kişiye çekicilik, tazelik, ve enerji kattığını belirtmiş. ınce ve kemikli yüz biçimi kişiyi depresif, sıkıntılı ve yorgun gösterdiğine göre umarım, yüzünü zayıflatmak adına, dangul dungul aletlere boşyere para vermeyi düşünmüyorsundur.

helinciq yazını gözlerim dolarak okudum.bende aynı sorunu yaşıyorum. kaç senedir aynı sorunla boğuştum psikolojim bozuldu.uzun araştırmalar sonunda eşimin de desteğii alarak 1 hafta önce ufak çapta bir operasyon geçirdim.yüzümden belli ölçülerde ağ aldırdım.Şu anda yüzüm şiş.Bekleyip sonucu görücem

lifting cihazının yüzü incelttiği pişman ettiği filan tamamen yalan
bunca insan kullanıyor yurtdısında hemen her ulkede var oyle bir yan etkisi olsa kesinlikle
ne üretilir ne satılır
benim de var, katiyen öyle bir etki görmedim
böyle birşey yazan kişinin bence psikolojık sorunları vardır
ona degil lifting cihazı genclıgını gerı versen memnun edemezsın

bende elmacık kemiklerimi daha fazla ön plana çıkartmak için bu aletten almak istiyorum
jayjay sen kullanmışsın memnunmusun??

ya arkadaşlar kendinize sıkıntı yaratmaya çalışmayın.kim neresinden tam anlamıyla memnun ki.hepimizin gıcık olduğu yerler var.takma bu kadar.için rahat edecekse git bir estetik cerrahla konuş.burda olmaz bu iş.artısıyla eksisiyle oprerasyon yapılabiliyorsa otur bir değerlendirme yap.

belki biri bir fikir verebilir tatlım niye sormasın ki kızcağız
ille ameliyat olmak gerekmiyor akıl akıldan üstündür değil mi zemuszemus

bende elmacık kemiklerimi daha fazla ön plana çıkartmak için bu aletten almak istiyorum
jayjay sen kullanmışsın memnunmusun??

elmacık kemigi olarak birsey diyemeyecegim mutlaka kı gerılır ama hacım baska bırsey
yıne de toparladıgına %100 emınım ama yanagını sısırmez varolan gergınlıgı kaybetmenı engeller kaslarını guclendırır yercekemıne karsı kesınlıkle bence cok ıyıdır
sımdı ablamla kardesım de almak ıstıyor da bulamadık bız de
benımkını alıp evlerıne goturduler bır tarafı daha az akım vermeye baslamıs
bozdu mu ne bacım bu aletibilmiyorumkismile
bır daha elı degmeyecek ama alsanaalsanasmile
gozaltı ıcın bence super bır alet bende var da kullanan kımbilmiyorumkismile
ama karar verdım artık gozaltımda kesın kullanıcam kesınkesss
cekmecede duruyor 3 gun 5 gun yapıyorum sonra yıne aciz olup atıyorum bir kenara
biraz acıtıyor da karınca ısırıgı gıbı
bır de en az bı 10-15 dk tutucaksın suratına boyle
halim yok valla ama baslamalıyım

arkadaslar bu nasil bir cihazdir fotosunu koymak mümkünmü yada yada herhangi bir site vs link verebilirmisiniz lütfen

kızlar ben bi cihaz daha buldum nu skin spa diye onu da alıcam
o gelene kadar da kendi cihazımı kullanıcam
pes etmek yok resim arastırayım canım

sorun yanaklarım ve suratımın şekli

ne elmacık kemiği var ne çene sivriliği

yüzüm yuvarlak yanaklarım tombik

sırf suratımdan kilo almamak için sürekli yediklerime dikkat etmek zorunda kalıyorum

kilom normal olduğu halde olduğumdan şişko duruyorum bıktım artık bu durumdan..

su içsem yarıyor sanki surattan ibaret doğmuşum. :çok üzgünüm:

napmalıyım estetik falan var mı bu konuda çok mutsuzum ya artık :1no2:

psikolojim bozuldu resmen :1no2:
Merhabalar canim, once sac kesiminden basla yuzunu daha ince ve uzun gostericek sekle sok...bence tombik yanak daha guzeldir ama madem begenmiyorsun... birde makyajini yaparken zayif gostermek istedigin yerlere koyu renk fondoten yada pudra cene kisminida acik renk sur..alliginida burun hizasindan baslayarak degilde agiz kenarindan baslayarak sur. Umarim isine yarar.

X