Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Banlanmayı istiyorsun, zaten bu durumda üyeliğini iptal etmekten başka imkanda bırakmadın bize.
Ne cinsiyetin ne anlattıkların hakkında şüphelerden kurtulamayacağın için sitede sorun yaşayacaksındır zaten.

break yaşının 17 olduğunu ergenlik çağında zor durumdaki bir kız evladı olduğunu varsayarak yazıyorum, böyle birşeye gerek yoktu be çocuğum, şimdi ne yazsan doğru da olsa inanmayacaklar
farkındayım mune abla inan bana ağlıyorum şuan,oyüzden sana yazmak istedim benimle yaşıt çocuğun var,anlarsın belki beni..

bana attığın resimde kız olduğunu kanıtlayacak şey göremedim ben, istersen mune'ye de at. keyfin bilir.

banlanacağım zaten ama en azından arkamdan erkek üye,abaza demesinelr çünkü değilim.

farkındayım mune abla inan bana ağlıyorum şuan,oyüzden sana yazmak istedim benimle yaşıt çocuğun var,anlarsın belki beni..
break,
ben seni anlarım anlamasına da yaptığın yüzünden güvenemezler artık, ben üyelik iptalini yapayım ablacım, sonra istiyorsan Bize Ulaşın'dan yönetimle iritibata geçip kimliğini doğrulat, emin ol şu an atılacak en makul adım bu olacaktır.

Kimlik doğrulatman sonrası istersen üyeliğin yeniden aktif edilir, yaşananlarda belki zamanla unutulur.

üyeliğim aktif olsu n istemiyorum,sadece kız olduğumu bilsinler,şu söylediğime inansınlar yeter bana,özellikle just çnkü gerçekten seviyorum onu

Yasananlarin unutulacagini hic sanmiyorum. Zira burda neler konusuldu. Ona en ozel konularimiz,fotolarimizi actik. Aldatildik resmen. Demek ki kimseye guvenmememiz gerekiyormus. Bu da bize ders olsun.

Ya tamamda bu yalan sadece yasiyla ilgilimi?ne konular acti ne gerek vardi.kim zorladi onu buna.ben bu isi farketmeseydim aylarca giderdi bu mevzu.kimse kimseyi bu kadar salak yerine koyamaz.

Ya tamamda bu yalan sadece yasiyla ilgilimi?ne konular acti ne gerek vardi.kim zorladi onu buna.ben bu isi farketmeseydim aylarca giderdi bu mevzu.kimse kimseyi bu kadar salak yerine koyamaz.
Evet,aynen salak yerine koydu bizi. Mevzu ne yasi ne de dis görünümü. Sanki dünyanın en guzeli olsa bize bi faydasi varda!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…